Dış Giyimde Tesettür Kabanlar Hangi Modeller İle Trend Koşulları Yaratmaktadır?

 

Bu Sezon Tesettür Dış Giyimde Tasarım Seçenekleri Nelerdir?

 

Moda bayanlar tarafından ilgi ile takip edilen ve tarzlarını belirlemekte tasarlanana ürünlerden faydalandıkları bir alandır. Tesettür modası, kapalı bayanların kendilerine en uygun ürün seçeneklerini bulabilmesine imkan sağlamaktadır. Ürün yelpazesi ve tasarlanan ürünlere dair renk seçeneklerinin oldukça geniş olduğu bir temaya sahiptir. Her sezon için yeni kesimlerde ve renklerde, farklı kumaş dokularında ürünler oluşturulmaktadır. Kış sezonuna dair oluşturulan ürünler ise yine kumaş seçeneklerinde ve renklerde geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle, dış giyim ürünlerinde kullanılan kesim ve kumaş detayları göz kamaştırmaktadır. Bu sezon bayanlar için sıcak renkler ve dinamik tasarımlar hazırlanmaktadır. Tesettür kaban modelleri ise, dış giyimin trend ürün seçenekleridir. Kabanlar doğal kumaşlar, kaşe ve süet kullanımı görülmektedir. Spor modeller de ise şişme mont seçenekleri kullanılmaktadır.

 

Tesettür Kaban Modasında Spor Ve Klasik Modeller İle Şıklık Nasıl Yakalanır?

 

           Tesettür kaban modasında, sezonun dikkat çeken ürünü kaşe kumaş ile oluşturup, düz kesim uygulanan, büyük düğmeli kaban tasarımlarıdır. Bu kabanlar renkleri ile iç ısıtırken, soğuk günlerden bayanları korumaya ve şık görünüm sağlamaya yönelik tasarlanmaktadır. Özellikle turuncu ve sarı renkteki seçenekleri trend renkleri oluşturmaktadır. Renkli modellerde düz ve klasik bir çizgi tercih edilmiştir. Volanlı etek kısmına sahip, bol ve uzun kesimli kabanlarda ise yakalar dışa dönük bir tasarım uygulanmaktadır. Haki, siyah, gri, lacivert, kırmızı gibi renklerde tasarlanmışlardır. Kaşe kabanlarda trend olan diğer model ise şal yaka modellerdir. Şal yaka kabanlarda renk seçenekleri oldukça geniştir. Her markanın kendi tarzına göre nakışlı ya da sade olarak tasarladığı kabanlarda şal yaka kesim öne çıkmaktadır.

 

           Tesettür kaban seçeneklerinde yaratıcı tasarımlardan biri ise doğal kumaş kullanımıdır. Tesettür modasında ki spor modeller artık oldukça çarpıcı modeller ile oluşturulmaktadır. Doğal kumaş kullanımı ile oluşturulan modeller, yaratıcı tasarımlara örnek gösterilmektedir. Genel olarak pastel renklerde uygulanmakta ve geometrik desenler kullanılmaktadır. Kot pantolonlar ve açık renk trend kazak modelleri kullanım sağlandığında tüm kaban modelleri şık bir hava yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sezon kabanlarda düz kesim ya da tek düğmeli tasarımlar öne çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir