Dış Giyimde Kombin Nasıl Yapılır?

 

Aslına bakılırsa tesettür kombin tüm hanımların büyük bir önem gösterdiği ve birbirinden değişik giyimler içerisinde harika bir uyum sağlaması noktasında titiz davrandığı bir durum olarak ön plana çıkmaktadır. Bunu gerçekleştirmek için ise yeni sezon içerisinde konuya özellikle de dış giyim açısından bakılmak gerektiğinde birbirinden farklı fırsatların verildiğini söylemek gerekir. Bu sayede değişik giyimler ile birlikte yine aynı şekilde farklı mevsimler altında satın alınacak olan dış giyimler harika bir kombin yapma imkanı sunmaktadır. Örneğin ara mevsimler için mutlaka hanımların tercih ettiği kap modelleri birbirinden değişik kot veya keten ile bir de kumaş pantolonlar üzerinde harika bir izlenim sunmaktadır. Daha genç ve tarz bir görünüm sunan bu görünümün yanı sıra üst tarafa gelecek olan hoş bir gömlek veya bluz ile de mükemmel bir görsellik yakalama şansı elde edilmektedir.

 

 Birbirinden farklı dış giyim örnekleri ile kombin yapmak

 

Özellikle de çok sert kış ayları geldiği zaman mutlaka tesettür kombin konusunda dış giyimler için kabanlar ön plana çıkmaktadır. Bu giyim örneklerinde de aynı şekilde yine farklı pantolon çeşitleri kişisel seçenekler kapsamında tercih edilebilir ve dış giyimin rengine veya modeline bağlı olarak seçim yapılabilir. Bu bağlamda tabii panço örnekleri de hiç unutmamak gerekir. Daha şık ve hoş bir görünüm ile birlikte zarif bir izlenim yaratan panço giyimleri de ayak bileklerine kadar inen güzel bir etek modeli ile mükemmel bir uyum yakalama şansı verebilmektedir. Tabii tüm bu durumlar hanımların kendi kişisel zevklerini bağlı olarak da değişse de genel anlamda ortak bir şekilde bu kombinler güzel bir tarz yaratmaktadır.

 

Farklı yerler için dış giyimler kombin yapmak

 

Özellikle eğer dışarıda çok uzun bir süre kalınacak ise bu durumda kaban veya kap modelleri daha çok ön plana çıkmaktadır. O yüzden bu giyimler kapsamında tesettür kombin yaparken alt kısmı farklı pantolon ile etek çeşitleri kullanımı gerçekleştirilirken tasarım olarak ise kapüşonlu ve kapüşonlu kısmında da kürk olan dış giyim modelleri tercih edilmelidir. Bu kaliteli site içerisinde yeni sezon kapsamındaki arzu ettiğiniz tüm farklı dış giyim örneklerini de bularak buna göre güzel bir kombin yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir