Desenli Tunik Modelleri Nasıl Kombinlenir ?

2017 sezonunda desenlerin hakim olduğunu görmek mümkün. Özellikle desenlerin hakim olduğu 2017 tunik modelleri tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Özgür desenlerin hakim olması nedeni ile her yaştan ve her zevkten tesettürlü kadının istediği modeli bulabilmesi mümkündür. Ayrıca tesettürlü olmayan bayanlar içinde tunik modelleri çok cazip ve etkileyici gelmektedir. Üstelik online alışveriş sitelerinin olması sayesinde istenilen her an alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır. Evden çıkmadan ev konforunda binlerce ürün arasından istenilen modeli alabilmek çok iyi bir alternatif olmaktadır. Kapıda ödeme seçeneklerinin olması, kredi kartına taksit imkanlarının olması sayesinde her bütçeye uygun alışveriş yapabilme imkanı bulunmaktadır. 2017 bahar sezonunda hakim olan desenli modellerin nasıl kombinlenmesi gerektiği konusunda bir fikre sahip değilseniz mutlaka makaleyi sonuna kadar okumalısınız.

 

– DEKORATİF FİGÜRLERİN STİLLERE YANSIMASI

 

Perde ve koltuk desenlerini rahatlıkla 2017 sezonunda tunik modelleri  üzerinde görmek hiç de şaşırtıcı olmamaktadır. Ev özlemini çekmek istemeyenler bu desenler ile dışarıda kendilerini çok daha iyi hissedeceklerdir. Yaz mevsiminde de enerjinin yükselmesine katkıda bulunan bu desenlerden oluşan bir tunik ve sade renk dar paça pantolon tercihinde bulunarak kendiniz için muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

– ETNİK DESENLER HAYAT BULUYOR

 

Toprak tonları bu sezonun en trend renkleri arasındadır. Sokak modasına yansıyan etnik desenler tunik modelleri ile birleştiğinde harika kombinler oluşmaktadır. Etnik desenleri tunik tercihinde bulunarak üzerinizde taşımak için etek ya da pantalon tercihinde bulunabilirsiniz.

 

– ŞAL BASKILARIN TUNİKLER İLE UYUMU

 

Etnik desenlerin ardından en çok tercih edilen desen şal desenleri olmaktadır. Tunik modellerinde oldukça şık duran şal desenleri ile bu sezonun en stil kadını siz olabilirsiniz. Geleneksel tavrın modern bir şekilde yansıması olan şal desenler retro severler için oldukça uygun olmaktadır. Ayrıca uçuş uçuş kumaşlarda hayat bulan şal desenleri ile kendinize çok şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

– ÇİÇEK BAHÇESİ ARTIK HER DAİM YANINIZDA

 

2017 sezonunun en güçlü desenleri arasında çiçek desenli tunik modelleri yer almaktadır. Baharın renklerini ve coşkusunu en iyi şekilde yansıtan çiçek desenleri ile masal diyarına yolculuk yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir