Desenli, Düz Kullanımları İle Triko Tunik Modelleri

triko-tunikHer mevsimin kendine özel bir güzelliği vardır. Sonbaharda dökülen çiçekler ilkbaharda açan çiçekler kadar hoş manzaralar oluşturacaktır. Giyim alanında da bu temalar kullanılmakta ve değişen mevsim şartlarına göre kumaş tercihleri de değişerek mevsim şartlarından en az etkilenme sağlanmaktadır. Tesettür alanında triko tunik modelleri söz konusu olduğunda ilkbahar tarzlarını aratmayan modeller sunulmaktadır. Daha kalın kumaşlarda uzun, kısa boylara, asimetrik kesimlere, farklı yaka tasarımlarına her alanda kullanılabilecek modeller elde edilmektedir. Sütlü kahve gibi renk tonlarını birkaç sezondur çok fazla göremiyorduk. Bu yeni sezonda bu renklerin öne çıkacağınız görebiliyoruz. Vitrinlerde yerlerini almaya başlayan bu modellerde genişleyen etekler yer alıyor. Bu tarz renkleri kiremit şal kombinleri ile tamamlamak mümkün olacaktır.

Kırmızı renk tonunda triko tunik modeller tercih edebilir, alt kısmında ise kot pantolonlarla modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Mavi ve kırmızı çiçek desenleri ile bir eşarp seçimi ise bu kombini çok şık bir şekilde tamamlayacaktır. Yeni sezonda öne çıkan bir özellikte artık genç tesettürlü hanımların daha çok salaş modeller tercih etmesidir. Bel kısımlarında kullanılan büzgüler de tunik modellerine farklı hava katabiliyor. Balıkçı yaka modeller tercih edebilir ve parlak safran renk tonları ile vizon şal uyumlarını her alana kullanabilirsiniz. Triko modellerde de asimetrik kesimler bulabilirsiniz. Üçgen şeklinde bir kenarı daha uzun olan bu tasarımları etekleriniz ile de çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Desenli triko tunik modelleri de bulunmakta; ekoseli, kaz ayağı tasarımları, geometrik şekiller ve sararmış yaprak desenleri ile kendi tarzınıza özel tunikler bulabilirsiniz. Yarasa kol tasarımlarını bu kategori içerisinde de görebiliyoruz. Bayanlar bu tarzları tesettür ruhunu daha iyi yansıttığı içinde tercih edebiliyor. Bu nedenle farklı her model içerisinde bu tarz tasarımlar bulabilmek mümkün oluyor. Triko modeller daha klasik kullanımlara uygun olduğu düşünülebilir. Ancak bu modellerde de kapüşon kullanımlarına yer verilebiliyor ve spor bir kullanım sunulabiliyor. Ekoseli gri- lacivert tonlarında düz kesimlerle bir modelde vişne tonlarında bir şal kullanımı ile kombine edebileceğiniz hoş bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir