Değişen Detayları İle Farklı Tarzlar Kazanan Panço Modelleri

Panço ModelleriGeniş kesimli panço modeli seçenekleri arasından tesettürlü bayanlar kendilerine özel seçimler yapabilirler. Tesettür giyim ürünleri arasında tesettürlü bayanların hassasiyetlerine özel olarak hazırlanan giyim ürünleri bulunuyor. Dış giyim ürünleri arasında yazlık seçimlerde pardösüler, feraceler, kaplar tercih edilebilirken her mevsim farklı kumaş seçenekleri ile pançolar çok daha zarif seçenekler olarak kullanılmaktadır. Desenli ya da sade renk tonları arasından seçimler yapılabilmesi mümkündür. Füme ve taba renk tonları sonbahar koleksiyonları içerisinde en özel modelleri oluşturmaktadır. Kiremit renk tonunda etekleri farklı kesim özelliklerinde ve kapüşonlu modellerde siyah eşarplar, uzun çizmeler ve siyah trikolarla çok şık bir şekilde kombine edilebilecektir.

Pançolar kol kesimlerine göre farklı modeller olabiliyor. Kısa kollu, uzun kollu, yarasa kollu, kolsuz model seçenekleri ile panço modeli farklı tarzlara hitap eder bir hal alabiliyor. Yarasa kol uzun modellerde siyah beyaz desenler şık modeller oluşturuyor. Bu tarz desenlerle de siyah eşarp kombinleri uyumlu modeller oluşturabiliyor. Panço kullanımları fazla kiloları çok iyi ve zarif bir şekilde kamufle ettiği içinde farklı beden yapılarına sahip tesettürlü bayanlar tarafından da tercih edilebilmektedir. Genellikle pantolonlar ile kombine edilen bu modeller daha çok boru pantolonlar ile hazırlanıyor. Etek kısımları geniş özellikler kullanılabiliyor.

Yazlık kullanımlarda ise biyeli tasarımlar çok beğenilmektedir. İlkbahar- yaz koleksiyonları içerisinde daha açık renkler ve canlı desenlere yer verilebiliyor. Simli modeller daha şık panço modeli seçenekleri oluşturmaktadır. Özellikle triko kullanımlar mevsim geçişlerinde üzerinize hemen alıp çıkabileceğiniz bir şal tarzında kullanımları ile pratiklik ortaya çıkarıyor. Pançolarda da kapüşon kullanımları bulunuyor. Kullanımlarına daha fazla zarafet katmakta ve pratik kullanımları ile tesettürlü bayanların günlük, şık, ofis kullanımlarında da tercih edilebilmektedir. Etek uçlarındaki kesimleri genellikle oval olmakta, bunun yanında yırtmaçlı modellerde tercih edilebilmektedir. Kolsuz olarak tercih edilen bu modellerde çift renk kombinleri kullanılabilir. Pudra ve siyah renk uyumu da günlük kullanımlarınız için oldukça sempatik bir kullanım oluşturacaktır. Pançolarda pelerin tarzında üst kısımlarda kullanılabilirken sade bir giyim ürünü olarak kullanılabilmesi için spor tarzlarda modeller olarak ta sunulabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir