Çok Sevilen Tunikler Nasıl Kullanılmalıdır ?

Giysiler hem hanımlar, bununla beraber erkekler için çok önemlidir. Hanımlar tüm giysilerini ayrı ayrı sevmektedirler ve ona göre özen göstermektedirler. Aynı şekilde erkekler de öyle. O kadar kıyafetin içinde modası geçmeyen ve her sezon hanımlar tarafınca seçilen hafifçe ve hep uyumlu olan parça tuniklerdir. Tunikler bilindiği gibi genelde taytlar ile kombine edilir ve bu şekilde olunca hanımlar da çok şık olmaktadır. Tunik tayttan başka hangi giyimler ile kombine edilebilir?

 

Taytla tunik iyi mi kombinlenir ?

 

Tuniklerle günümüzde genelde tercih edilen giyim tayt modelleridir. Bayanlar tunikleri taytlar ile kombine ettikleri süre hem çok güzel olup, hem de bununla birlikte çok fit bir görünüm kazanabilmektedirler. Özellikle en güzel kombinasyon, siyah bir tayt üzerine rengârenk tunik seçimidir. Bu şekilde hem renkli kişilik ön plana çıkarılmış olur bununla beraber çok ince görünüm kazanılır.

 

Opak çorapla meydana getirilen tunik kombinleri nasıldır?

 

Uzun olan tunik modellerini herkes bir kıyafet olarak rahatça kullanabilir. Yalnız şöyle bir şey var ki yapılacak kombin çok iddialı görünebilir. Fakat opak çoraplar tayt görünümü gibidir ve bundan dolayı tunik mini bir giysiye benzer biçimde olur. Bu nedenle giyilen tunik güzel bir opak çorap modeli ile kombine edilerek şıklığa şıklık katılabilir. Her vakit yüksek numaralı doğrusu 80 den e benzer biçimde çoraplar tercih edilmelidir.

 

Bolca paça pantolonlar ile meydana getirilen tunik kombini nasıl olmalıdır?

 

Tunikler genel olarak dar ve bacaklara yapışan parçalar ile kısaca tayt ve skinny pantolonlarla kombine yapılır. Fakat hal bu şekilde olsa da günümüzde salaş bir tarzı olanlar tunikleri her vakit boru paça pantolonlar ile kombine etmek daha hoş olabilmektedir. Geçmiş yıllar modasını seven ve ona ilgi duyanlar bol paça pantolonları tercih edebilirler. Yapılacak tunik kombini ile 70’lere seyahat yapmak ayrı tat verecektir.

 

Kalem etekle meydana getirilen tunik kombinleri nasıldır?

 

Farklı ve güzel görünüm isteyenler tunikleri taytlar yerine kalem eteklerle kombine ederlerse daha iyi olacaktır. Uzun bir kalem etek üzerine hoş bir tunik çok güzel olacaktır. Bir püf nokta vermek gerekirse her zaman derin yırtmaçlı olan kalem eteklerle kombine tunik kombini yapmak çok farklı ve şık olacaktır. Fakat ihmal edilmemesi önemle belirtilen bir nokta var ki tunik asla dar olmamalı. Sadece bu şekilde farklı bir hava yakalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir