Ceketlerle Elbise Kombini Nasıl Yapılır ?

Tesettürlü hanımların doğru bir şekilde kombin yapabilmesi adına dünyaca ünlü tasarımcıların harika koleksiyonlarından faydalanmak mümkün olmaktadır. Herkesin şık ve estetik bir görünüme sahip oldukları gibi muhafazakar giyim tarzını tercih eden bayanların da şık görünmeye ihtiyacı bulunmaktadır. 2017 sezonunda hem konforlu hem de zarif görünmenin en iyi seçeneği olan tesettur elbise modelleri kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Tüm parçaların nasıl uyumlu hale getirilerek kombin yapılması gerektiği çok önemlidir. Çeşitli bağımsız kıyafetleri ile birbiri ile uyumlu hale getirerek oluşturulan kombinler sayesinde çok şık görünmek mümkün olmaktadır. Sezonun en trend parçası olan tesettur elbise modelleri ile kombin yapmak için tercih edilebilecek ceket modelleri ile estetik bir görünüm kazanmak mümkündür. Bunun için yapılması gereken ilk adım yaz sezonunun en trend elbise modelleri arasında kendinize en uygun modeli sipariş vermek olacaktır.

 

– KOT CEKET İLE UZUN ELBİSE KOMBİNİ

 

Her kadının dolabında mutlaka kot ceket bulunmaktadır. Kot ceketler, gömlekler ve pantolonlar dolapların olmazsa olmazları arasındadır. Elbisenizi giyerek günlük bir şıklık yakalamak istediğinizde kot ceketinizi giyebilirsiniz. Ayrıca eşarbınızın ve şalınızın çok dikkat çekici olmaması gerekmektedir. Star parçanın elbise olması nedeni ile diğer parçaların tek renk ve sade olması gerekmektedir. Spor beyaz bir ayakkabı tercih ederek spor bir şıklık yakalayabilirsiniz.

 

– DERİ CEKETLER İLE ELBİSE KOMBİNİ

 

Deri ceketler bayanların en sevdiği ceket modelleri arasındadır. Modern kadınların çabasız olarak yakaladıkları şıklıkta ceketler vazgeçilmez parçalar olmaktadır. Gündüzden geceye güzel bir kombin oluşturmak için deri ceketinizi beyaz ya da siyah tercih edebilirsiniz. İçinize giyeceğiniz tesettur elbise modeli tarzınızı en iyi şekilde yansıtacaktır. Zarif bir stile giden üçlüyü oluşturmak için tesettür uzun elbise, deri bir ceket ve düz bir şal tercih etmelisiniz.

 

– BLAZER CEKETLER İLE ELBİSE KOMBİNİ

 

Son zamanların en çok tercih edilen ceket modelleri arasında blazer ceketler bulunmaktadır. Bu ceket modeli ile yapacağınız elbise kombini sayesinde hem ofis şıklığı hem de davet şıklığı yapabilirsiniz. Sezonun en trend desenlerinden oluşan çiçek desenlerine hakim uzun bir elbise ile blazer ceket uyumu güzel bir kombin yapmanız için yeterli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir