Çalışan Hanımlar İçin Yeni Gömlek Modelleri

Çalışan kadınlar bu sene unutulmamış ve birbirinden değişik model seçenekleri ışığı altında oldukça şık bayan gömlek modelleri piyasaya çıkmış durumdadır. Özellikle de resmi yerlerde görev yapan hanımlar adına en çok tercih edilen beyaz renk üzerine farklı gömlek çeşitleri bulmak mümkündür.

 

Bunlar içerisinde klasik beyaz renkli ve bel kısmına kadar gelen düğme modelleri ile tasarım yapılmış olan düğme desenleri ışığı altında bulunabilir. Fakat farklı olarak bu yıl gömlekler hanımların vücudun tam olarak sararak çok daha şık ve kullanışlı bir tasarım ile yapılmış. Bilek kısmı ve düğmeleri de yine aynı şekilde kolu tamamen saran ve kolları sıvama noktasında çok daha büyük bir kolaylık tanıyan modeller bulunmaktadır. Siyah bir pantolon ya da dar bir etek ile tüm vücuda yapışan bu gömlek modelleri hanımların iş yerlerinde vazgeçemeyecekleri ürün seçenekleri olacaktır.

 

En güzel gömlek modelleri

 

Özellikle cepli ya da cepsiz olarak iki farklı model ile ayrılabilecek olan bu yeni sezon gömlek modelleri arasında çift taraflı cebi olan gömlek tasarımları bulunabilirken, aynı zamanda tek taraflı cep desenle tasarımları da vardır. Hiç cebi olmayan sade olarak hazırlanmış gömlekler de yine klasik tarzdan vazgeçmeyen hanımlar adına yine modadır. Bu yeni sezon gömleklerin bir başka özellikleri ise farklı giyim örnekleri ile kolayca kombin yapılabilmesidir. Ayı bir paragraf olarak bulut rengi kot ceketler ile yapılacak olan gömlek kombinler ile bu yaz havalı bir görünüme bürünebilirsiniz. Üstelik iş yerleri için de yine bayan gömlek modelleri tüm bayan takım ceket çeşitleri ile şık bir kombin yapma şansı bulunmaktadır.

 

En şık kombin gömlekleri

 

Bir kadın için birbirinden değişik yerler adına giyilecek olan gömlekler adına kombin yapmak da büyük bir önem taşımaktadır. İster iş yerleri için olsun ister dışarı çarşıya çıkarken isterse de özel bir davet adına kombin yapmak büyük bir önem taşır. O yüzden bu yılın bayan gömlek modelleri birbirinden değişik kıyafetler ile kombin yapılabilir ve bunun için farklı renkler ile giyim örnekleri bir araya getirilerek de bu yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir