Büyük Beden Tesettür Elbise Kombin Önerileri Nelerdir ?

Tesettür giyim ürünlerine ulaşmanın oldukça kolay olmasının yanında artık büyük beden ürünlere ulaşmakta son derece kolay olmaktadır. Hem mağazalarda hem de internet satış mağazalarında büyük beden tesettür giyim elbise modellerini satın alabilme imkanı bulunmaktadır. Büyük beden ölçülerine sahip olan kadınların da hayata daha iyi bağlanabilmesi adına çok şık ve zarif olma arzularının gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu nedenle ünlü tasarımcıların her sezon koleksiyonlarında mutlaka büyük beden tesettür giyim modelleri bulunmaktadır. Pantolondan eteğe, pardesüden bluza, elbiseden feracelere kadar pek çok ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bu kadar çok ürün çeşitliliği içinde en çok tercih edilen modeller tesettür giyim elbise modelleri olmaktadır. Tek parça kolay bir şekilde giyilip çıkılabilme özelliğine sahip olan giyim ürünü olmasından dolayı özellikle büyük beden kadınların çok daha rahat etmesine olanak sağlamaktadır.

 

– BÜYÜK BEDEN BAHAR KOMBİNİ

 

Bahar mevsiminin en trend renklerinden ve desenlerinden oluşan büyük beden elbise modelleri çoktan raflarda yerini aldı. Beden ölçülerine göre istediği tesettür giyim elbise modelini bulamayan kadınlar için onlarca seçenek arasında harika bir bahar kombini yapmak mümkündür. Öncelikle vücut hatlarınızı ortaya çıkarmayan, kilolu bölgelerinizi gizleyen elbise tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Pudra ya da fuşya renginde büyük beden bir elbise tercih edildiğinde mutlaka şal olarak siyah tercih edilmesi gerekmektedir. Ayrıca siyah deri çanta ve ayakkabılar kombininizi tamamlamak için yeterli olmaktadır.

 

– DÜZ KALIPLI BÜYÜK BEDEN ELBİSELER

 

Büyük beden tesettür elbise modeli tercih edileceğinde mutlaka düz kalıplar ile kombin yapılması gerekmektedir. Vücut hatlarını belli etmemesi nedeni ile düz kalıp elbiselerin kombinasyonu çok daha doğru olmaktadır. Daha düz bir şekilde vücut formu oluşturmasından dolayı kiloların gizlenmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca kilolu bölgelere dikkat çekilmemesi adına aksesuarların abartılı kullanımı dikkatleri başka tarafa çekmektedir.

 

– PİLELİ YADA LİKRALI KUMAŞLAR İLE BÜYÜK BEDEN ŞIKLIĞI

 

Büyük beden ölçülerine sahip olan kadınların doğal bir zerafet yakalayabilmesi adına elbise tercih ederken kumaşına da çok dikkat etmesi gerekmektedir. Bu nedenle pileli yada likralı kumaşlar büyük beden ölçülerine sahip olan tesettürlü bayanlar için çok daha ideal olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir