Büyük Beden Tesettür Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

tesettür elbise

 

Her yaştan ve her beden ölçüsüne sahip tesettürlü hanımlar için tesettür abiye seçimlerinde çok şık ve göz alıcı modeller bulabilmeleri mümkün olmaktadır. Yeni trend modeller içerisinde şık duruşu, tesettür hassasiyetlerine uyumlu tasarımları, tek başına bir kombin olabilmesi itibari ile de tesettür elbiseler bulunuyor. Büyük beden tesettürlü hanımlar için de çok şık seçimler yapabilecekleri modeller koleksiyonlar içerisinde yer alıyor.

 

Özel Davetler İçin Daha Zayıf Gösteren Elbise Modelleri

 

Yeni sezonun en trend abiye renkleri arasında haki yeşil, vizon ve pudra renk tonları bulunuyor. Özellikle elbiselerin üst kısımlarında aynı renk tonunda kullanılan desenler belerde ve kollarda parıltılı manşetlerle desteklenmektedir. Parlak vizon renk tonlarında ya da safran renk tonlarında şallarla bu tarz abiye elbiseler çok şık bir şekilde kombine edilebilir.

 

Tül Detaylı Abiye Elbise Modelleri

 

Büyük beden hanımlar genellikle tesettür abiye seçimlerinde siyah renk tonlarını tercih ederler. Elbisenin üst kısmında kullanılabilecek altın detaylı işlemler aynı renk tonlarında bir şal ile kombine edilebilir ve pelerin tarzı bir tül detayla elbise modeli tesettür ruhuna uygun olarak kullanılabilir. Büyük beden hanımlar tercih edecekleri elbise modellerinde eteklerde genişleyen tasarımlara yer verebilir ya da pile gibi detaylarla daha zarif ve şık bir imaj elde edebilir. Sade düz bir elbise modelinin üzerinde tercih edilebilecek olan dantel detaylı bir tül kaftan da farklı renk tonlarında elbise modellerine çok yakışacaktır. Üzerinde kullanılan tül detaylar elbisenin tamamını kaplayabilir ya da omuzlardan dökülerek kendinize özel bir tarz oluşturabilir.

 

Düz Model Abiyeler

 

Büyük beden hanımlar için vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde düz formlarda feraceyi andıran tasarımlarda birbirinden hoş kullanımlarda elbise modelleri de tercih edilebilecektir. Robalı tesettür abiye modelleri de sade renk tonlarında hoş seçimler olabilir. Elbiselerin üst kısımlarında cepken varmış havası uyandıran modellerde de kullanımlar oldukça hoş olacaktır. Büyük beden hanımlar uzun boylu iseler, daha salaş tarzlarda modellerde şık uyumlar oluşturabilir. Yeni dönem trendlerinde danteller ya da payet işlemeler çok fazla tercih edilmektedir. Bunun yanında taş detaylı modellerde şal kombinleri için uyum kriteri olabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir