Bir Abiye İle Kombin Nasıl Yapılır?

Tüm hanımlar için elbette birbirinden farklı ve güzel modeller de ki tesettür abiye çeşitlerini önemi oldukça büyüktür. Fakat her kadın bilir ki sadece bir abiye çeşidi tek başına güzel bir görünüm yakalayamaz. Bunun için özellikle farklı yerlere değişik aksesuarlar da eklemek gerekir. Üstelik bunu yaparken de alınacak olan aksesuarlar için renk ve model uyumunu mutlaka en iyi şekilde yakalamak gerekir. Bunu sağlamak için de tek yapılması gereken şık bir abiye modeli alındığı zaman ona uyum sağlayacak ne gibi bir şeylerin kullanması gerekiyor bilinmelidir. Bunları bir başlık altında örnek vermek gerekirse kısaca ayakkabılar, şık bir çanta ve aynı zamanda birbirinden farklı takı çeşitleri de yine aksesuarlı ön plana çıkan en doğru seçenekler olarak dikkat çekiyor.

 

Farklı aksesuarlarla abiye modelleri

 

Bir abiye modelini güzel yapan en önemli yanlarından biri hiç şüphesiz aksesuarları doğru bir şekilde seçmektir. Günümüzde özellikle de yeni sezon için birbirinden farklı tesettür abiye çeşitleri zaten piyasadaki yerine almışken, burada bilinmesi gereken önemli konulardan biri hiç şüphesiz en güzel aksesuarları kullanmaktır. Bu sayede güzel bir kombin imkanı yakalanabilir ve gidilmek istenen yere en harika şekilde görsel olarak hoş bir görünüm ile katılma imkanı yakalanabilir. Hangi tür bir abiye modeli satın almışsınız ona göre uygun bir renkte ayakkabı özellikle topuklu olmasına dikkat etmek gerekir. Aynı şekilde çanta konusuna gelince zaman da çok değişik abiye modellerinin ortak noktası olarak askısız ve dikdörtgen bir şekilde yapılmış sadece elde taşınabilecek olan bir açık renkli çanta güzel bir görünüm yakalama imkanı verebilir.

 

Farklı aksesuarlar ile abiyeler

 

Bir tesettür abiye modeli içerisinde sadece ayakkabı çeşitleri ile çantalar yoktur. Aynı zamanda birbirinden değişik takı çeşitleri de aksesuar olarak harika bir kombin yaratmak adına olmazsa olmazlar arasında geçmektedir. Bunlar içerisinde özellikle de güzel bir bileklik ile birlikte hoş bir kolye tamamlayıcı bir gün sonra olarak dikkat çekmektedir. Tabii olmazsa olmazları arasında bulunan takı çeşitlerinden biri de şüphesiz, abiye modeline uygun olacak bir küpe çeşididir. Ayrıca küpelerin gümüş olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir