Bilekte Biten Kesimleri İle En Yeni Uzun Tunik Modelleri Nelerdir?

Sezona damgasını vuran uzun tunik modelleri nelerdir?

 

Kolay kullanıma öncülük eden uzun tunikler, özel olarak tasarımın en gelişmiş olduğu modellerden biri olmaktadır. Düz standart manto benzeri görüntüsünden eser kalmayarak son derece renkli ahenk dolu modelleri var olmaktadır. Topuklu ayakkabı ve engin ayakkabıların tamamı ile tercih edilebilmektedir. Gömlek tasarımları, etek bluz birleşik tasarımları, kapşonlu önü spor kesim, uçuş uçuş kolları ve etek kısımları ile pek çok modelde kullanılabilmektedir. Düz kesim modelleri etek uçlarından üçgen bitim ve uçları tamamen dantel veya motif işlemeli modelleri, manto ve eski benzeri tasarımlarından çok uzak olarak tercih edilmektedir. Kadınların hiç çaba göstermeden şıklık yarışını kolay kombinler ile kazanmalarına neden olan tasarımları ile çok uygun fiyatlar aralığında kullanım sahibi olabilmek mümkün olmaktadır.

 

Uzun tunik modelleri hangi parçalar ile kombin edilmelidir?

 

Özellikle uzun kesim modelleri, bilekte biten tasarımları tamamen tam dar paça slim pantolonlar ile tercih edilmesi gerekmektedir. Kombin daha asil ve düz bir görünüm alması için ise, renk detayları birbirine yakın tercihler kullanılabilmektedir. İşleme ve detayları yoğun olan modelleri genel olarak aynı renk pantolonlar ile tercih edebilmek mümkün olmaktadır. Uzun tunikleri dolgu topuklu ayakkabılar dışında stiletto ayakkabılar ile kullanmak inanılmaz bir şıklığa adım atmak için en iyi kombin olmaktadır. Stiletto ayakkabılar, bilekte biten tunik modellerinde hem özel hem de günlük kullanım için çok uygun bir tercih olmaktadır. Uzun tuniklerin ne amaçla nerede kullanılmak için tercih edilebileceğine, ayakkabıların, spor ya da abiye tercihleri ile yön vermek mümkün olmaktadır.

 

Uzun tunik modelleri tasarımları ve renklerine uygun çanta ve eşarp kombini nasıl olmalı?

 

Uzun tuniklerin özellikle ayakkabı tercihi kullanım alanlarına göre hitap edebileceği üzere, hareketli bir uzun tunik tercih edenler, eşarplarında sadeliğe biraz daha özen gösterebilmektedirler. Çantalar günlük kullanım için rugan ve taşlı çantalar dışında her tasarımı taşıyabilmektedir. Uzunu tunikler, birçok satış sitelerinde kombin ve tüm parça tasarım halinde de satışa sunulmaktadır. Çok uygun fiyatlar aralığında pek çok model bulunabilmektedir. Haki rengi tunik modellerinde yaz aylarında en çok baskı ve desene hakim olarak tercih edilen renk olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir