Bayan Tunik Stilleri

Tunik bayan giyiminin en vazgeçilmez parçaları arasındadır. Kaliteli kumaştan üretilmiş ve başarılı tasarıma sahip bir tunik her ortama uyum sağlar ve istenen şıklığı yakalar. En iyi kıyafet kombinlerinizi de tunikler ile oluşturabilirsiniz. Sadece siyah renk pantolonunuza farklı tasarıma ve desenlere sahip tunikler ile birçok kombin oluşturabilirsiniz. Bu yüzden tunik üreticileri, tunikleri birçok tasarıma sahip olarak üreterek üründe ki çeşitliliği arttırdı ve bayan tunik fiyatları üretimin çeşitliliğinden nasiplenerek tüm gelir guruplarına hitap ediyor.

 

2017 Tunik Modası

 

Bu yılın moda tasarımları arasında gömlek boyları iyice kısalmış tunikler oldukça moda. Fakat klasik tasarımlardan etkilenenler için tunik modellerde ön plana çıkıyor. 2017 yılı modasında tunik renklerinde birçok renk hattı ortaya çıkarken renk çeşitliliğinde bir sınır bulunmuyor. Başta siyah ve beyaz renklere sahip gömlekler bu yılın en çok tercih edilen renkleri arasında yer alıyor. Ürün raflarında çizgili ve ekose tasarımları da gömlekler görmekte mümkün. Ayrıca tunik gömlek fiyatları bu sene bir çok kombin oluşturmaya müsait durumdayken pantolon seçiminin doğru tercih edilmesiyle düz beyaz renge sahip tunikler iddialı bir görüntü ortaya çıkarır. Tunik birlikte kombin oluşturan ayakkabı da tuniğin karakterini oluşturur. Spor bir ayakkabı ile giyilen tunikler spor bir görüntü ortaya çıkarırken klasik bir ayakkabı ile giyilen tunikler ağır bir görüntü sunar. Bu sene renk çeşitlilikleri arasında şeker pembesi, haki yeşil ve mavinin her tonu kullanıldı. Aynı zamanda son birkaç yıldır çiçek desenli işlemeler bu sene yine revaçta.

 

Tunik Giyerek Spor Bir Görüntü Nasıl Yakalarız ?

 

Tunikleriyle birlikte spor bir görüntü yakalamak isteyenler kare desenli ve uzun salaş gömlekleri tercih etmelidir. Boyu uzun gömlekleri hem tayt ile hem dar kot jeanlarla kombinlemeniz mümkün. Kombini tamamlamak için uzun çizmelerinizi de kullanabilirsiniz. Ayrıca bahar dönemlerinde kombininiz ile uyumlu bir penye giyerek gömleğinizi belinize bağlayarak oldukça şık görüntü elde edebilirsiniz.

 

Kot Tunikler İle Neler Giyilebilir ?

 

Modası kolay kolay geçmeyecek her dönemde revaçta olan kot tunikler dört mevsim giyilebilme özelliğinin yanı sıra bu sene sonbahar modasında yerini alacak. Kot tuniğinizi deri pantolon ve deri çizmelerinizle kombinlediğiniz de spor ve şık bir görüntü yakalamak oldukça kolaydır. Bayan tunik fiyatları bu yıl makul tutulmuş ve tüm bayanların tunik kombinleriyle şıklığını arttırmaları mümkün gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir