Bayan Takım Elbise İle Doğru Kombin Önerileri Nelerdir ?

Her yıl ve her sezon değişen moda dünyası sayesinde oldukça bol seçeneği bir arada bulabilmek mümkündür. Şık olma arzusu içinde olan ve bu şıklığı yakalayabilmek için doğru kombin önerilerinin biliniyor olmasında da fayda bulunmaktadır. Her anlamda aşırıya kaçmadan yapılan kombinler sayesinde her ortamda şık olabilmek mümkündür. 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonu içerisinde yer alan pek çok giyim ürünleri sayesinde güzel bir şıklık yakalamak mümkündür. Özellikle bayanların daha çok kendini rahat hissettiği bayan takım elbise modelleri bu sezon yine trend durumda.

 

İş hayatında daha çok kullanılan bayan takım elbise modelleri iş kadınlarının hem aktif olarak çalışabilmesine hem de kolay kombin yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Çalışan kadınların çok fazla olduğu ülkemizde ofis şıklığı adı altında pek çok tasarım ürünleri bulmak mümkündür. Bu farklı tasarımlar arasında da bayan takım elbise modelleri bulunmaktadır. Üstelik online satış mağazalarından her bütçeye uygun olan bu ürünlerden kolayca satın alma imkanı da bulunmaktadır. Satın aldığınız takım elbiseniz ile yapabileceğiniz doğru kombin önerileri aşağıda yer almaktadır.

 

– KENDİ TARZINIZI BELİRLEMELİSİNİZ

 

Her şeyden önce doğru kombin yapabilmek adına kendi tarzınızı belirlemeniz gerekmektedir. Dikkat çeken tasarımlardan uzak durmak için doğru kombin önerilerini tercih etmeniz gerekmektedir. Sade ve şık olma taraftarı iseniz mutlaka klasik tarz da kombin oluşturmanız gerekmektedir. Zarif ve güçlü kadınların ilk tercihi olan bayan takım elbise modelini tercih ederken sezonun trend modellerini ve renklerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Pastel tonların daha ağırbaşlı bir kombin olması nedeni ile bu renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Ciddiyetsiz bir görünümden uzak durmak adına elbiselerinizin kırışık olmamasına dikkat etmelisiniz.

 

– RENK UYUMU VE AYNI ZAMANDA TARZ UYUMU ÇOK ÖNEMLİ

 

Takım elbisenizi giyerken çantadan aksesuara kadar her parçanın renk uyumu içerisinde olması için mücadele verdiğinizi biliyoruz. İşte renk uyumunda gösterilen çabanın aynı zamanda tarz uyumu içinde gösterilmesi gerekmektedir. Bohem tarzında bir elbise tercih ettiğinizde üstüne maskülen tarzda bir şapka takmanız doğru kombin yapamadığınız anlamına gelmektedir. Seçmiş olduğunuz kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar hep aynı tarzın parçaları olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir