Bayan Kot Gömlekler Nasıl Kombin Yapılır?

 

Her bayanın dolabında mutlaka olması gereken kot gömlekler günlük hayatta çok rahat kombin edilmektedir. Rahat ve kullanışlı olmasıyla kot gömlekler her yaştan bayanın kullanabileceği ürünlerdir. Öğrencili stilinin vazgeçilmezi olarak farklı renk ve modellerde kombin yapılmaktadır. Kot gömlek bayan için her mevsimde kullanılabilen çeşitliliğe sahiptir. Hem yaz hem de kışın kot gömlekler kullanılabilir. Denim trendleri yine bu senenin ilkbahar yaz konseptinde yer almaktadır. Sadece spor tarzda kıyafetlerle değil klasik kıyafetlerle birlikte kullanılmaktadır. Üst olarak tek başına kullanılabileceği gibi rengarenk tişörtlerin içinde rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Kot gömleklerin altına bu sene kot pantolon ve kot etekler kullanılmaktadır. Ayrıca bunun dışında farklı kumaşlarla yapılmış pantolonlarla kombin yapmak mümkündür. Renk kombini için geniş seçenekler vardır. Özellikle beyazla çok hoş bir kombin sağlanmaktadır. Bu sene sıra dışı kombinler de geniş uzun eteklerin üzerine kullanılmaktadır. Kısa dar elbiselerin üzerinde kullanıldığında ceket görevi görmektedir.

 

Yaz Modasında Bu Gömleklerin Modelleri Nasıldır?

 

Bu gömleklerin modellerinde herkesin zevk ve beğenisine uygun modeller üretilmiştir. Salaş geniş modellerden hoşlananlar için kot gömlek bayan ürünleri vardır. Bol, dökümlü, önden düğmeli modeller aynı zamanda bele bağlanarak giyimin tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Renk seçenekleri geniştir. Koyu mavi ve lacivert olanlar açık renkli pantolonlarla kombin edilmektedir. Bu sene önden cepli modellerin yanında cepsiz kot gömleklerin modelleri görülmektedir. Önden çıtçıtlı ve gizli düğmeli olan çeşitlere sahiptir. Bele oturan kot gömleklerde zarif bayanların tercihi olmaktadır. Spor kıyafetlerde şıklık sağlayan kot gömlek modelleri vardır. Şortların üzerine kolları dirseğe kadar kıvrılmış şekilde şık görünüm sağlamaktadır. Günümüzde eteklerle çok sık kombin edilmektedir. Sadece düz etek değil ekoseli, desenli, motifli ve dantelli eteklerle kot gömlekler giyilmektedir.

 

Bu Gömlekler Hangi Aksesuarla Kullanılır?

 

Bu gömlekler boyundan bağlamalı şallarla şık görünüme kavuşmaktadır. Hatta kışın kalın rengarenk atkılarla kullanılabilir. Takı olarak her zevke açıktır. Mavinin birçok tonunda kot gömlek bayan bulunmaktadır. Her takıya uyum sağlar. İster klasik ister spor tarzda aksesuarlara uygundur. Gömlek yakası açıldığında büyük taşlı kolyeler kullanılabilir. Deri küpe ve kolyelerle güzel görünmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir