Bayan Gömlekleri Ne Tarz Kullanımda Modaya Uygun Oluyor.

Panço Modelleri

 

Gömlek modellerinde moda olan renkler nelerdir?

 

Genel olarak her kullanım alanına uygun her tarza hitap edecek şekilde sezonun trendini oluşturacak bayan gömlekleri bulunmaktadır. Yazın en güzel renkleri neonlar, bu yıl her yerde karşınıza çıkacak ve gömlek modellerinde kumaş fark etmeksizin başlıca tercih edilecek renklerdendir. Kare klasik ve düz kesim gömlekler bu sezon yerini daha çok rengarenk, cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşturan, bol, salaş ve genellikle şifon gömlek modellerine bırakacaktır. Elbiselerin üzerinde sıklıkla önü açık görmeye alışılan dar kesim gömlekler, yine her zamanki kolay kullanımı ile başlıca modellerden olmaktadır. Yine de yeni neon renkler çok ilgi görecek.

 

Bayan gömlekleri hangi kombinler ile modern olarak kullanılmakta?

 

Gardıroplar bu sezon neon ve salaş gömlek modellerine hakim olduğu kadar, tam dar paça kot pantolonlar, tercihe göre altından kullanılan sandalet yada platform topuk ayakkabı modelleri ile kendini daha çok ön plana çıkarmaktadır. Hakim yaka gömlekler sezonun iş yaşantı yönünde özel olarak tercih edilerek, hatları ortaya çıkarabilecek pantolon ile desteklenerek stiletto ayakkabıların pudra ve kahve tonları ile, kendi içinde olan mükemmel uyumunu gözler önüne sergileyecek. İş ve çalışma hayatında daha çok dantel destekli ve açık renk asil gömlek türleri tercih edilmektedir. Yazların en gözde rengi turkuaz gömlek modellerine büyüleyici bir anlam katarak her alanda kullanıma açık olarak tercih edilmektedir.

 

Bayan gömlekleri fiyatları ve genel bilgiler.

 

Son akım trendi ile hemen her yerde kısa şort üzerinden sıklıkla kullanılan beli açık ve göbek bağlamalı gömlek modelleri, çok uygun fiyatlar aralığında farklı desen ve kumaşlarda en yoğun sıcaklarda günlük olarak, normal şartlarda ise plaj ve yazlık kesimlerde aşırı derecede yoğun kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Taş işlemeli gömlek modelleri, taşlı şapkalar ve kot şortlar ile kombin yapılarak kullanılabilmektedir. En trend renklerin yazları daha çiçek desenli ve farklı modellerde kullanılıyor olması, kış aylarında üzerinden hırka yada altından beyaz sade tişörtler ile desteklenerek kullanımı gerçekleşebilir. Cıvıl cıvıl gömlek modellerinin en iyi sergilenmesini sağlayan kombin ise ayaklarda yazı sembol eden taşlı sandalet modelleri ile kullanılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir