Bayan Gömleklerde Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Tunik

 

Bayan gömlekleri sokak modası kombinlerinde sıkça kullanılmaktadır. Spor giyimin yanı sıra iş yaşamına uygun giyim tarzında kullanılır. Çünkü gömlekler oldukça geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Bu sezonda her zevke uygun bayan gömlek modelleri tasarlanmıştır. Bayan gömlek modelleri ve fiyatları kumaşına ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bu sene kısa gömleklerin yanı sıra uzun tunik şeklindeki gömleklerde bulunmaktadır. Gömleğin kumaşından yapılmış kemer bir detaya sahip tunik gömlekler hem şık hem de çok rahattır. Ayrıca sıçratma efektli olan gömlekler omuz detaylıdır. Kot eteklerle kombin edilmektedir. Pamuklu kumaştan yapılmış yakası dantel detaylı gömleklerde bu sene modasına uygundur. Kollarında ve etek kısmında dantelli olan gömleklerde vardır. Kolları ve etek kısmı fırfırlı olan gömleklerde bu yaz oldukça sık rastlanacak olan modellerdir. Üzeri nakışlı olan gömleklerde hem uzun kollu hem kısa kollu seçenekler bulunmaktadır.

 

Sokak Modasının Trend Gömlekleri Nasıldır?

 

Sokak modasında bayan gömlekleri birbirinden değişik şekillerde kullanılmaktadır. Ceket içerisinde kullanıldığı gibi sıcak havalarda bele sarılarak kullanılır. Sokak modasında daha çok salaş gömlekler tercih edilir. Rahatlık esas amaç olmaktadır. Bayan gömlek modelleri ve fiyatları açısından büyük markalar bol çeşit sunmaktadır. Her bütçeye uygun sokak modasının vazgeçilmezi olan gömlekler bulunmaktadır. Polyester, pamuklu kumaş, viskoz, keten, şile bezi gibi kumaşlardan bir çok model vardır. Pantolon ve eteklerle desenli gömleklerde kullanılmaktadır. Sokak modasının vazgeçilmezi kot gömleklerde askılı bluz içine veya tek başına kullanılmaktadır. Şortlarla, kot etek ve pantolonlarla kot gömlekler her yaştan bayanlar tarafından tercih edilir. Bu sene pencere detaylı gömleklerde kullanılmaktadır. Ekoseli gömlekler genç bayanların şort ve etekleriyle kullandıkları modellerdir. Bunlar ceket şeklinde kesim tarzındadır.

 

İş Kadınlarının Gömlek Tercihleri Nasıldır?

 

İş kadınları kombinlerinde gömlekleri çok sık kullanmaktadır. Hem şık hem de kullanışlıdır. Gizli düğmeli, olan gömlekler tercih edilmektedir. Şifon olanlar gerek düz renk gerekse desenli olarak favori gömleklerdendir. Bayan gömlek modelleri ve fiyatları indirim dönemlerinde oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadır. Spor yaka olan keten gömlekler kumaş pantolonlarla uyum sağlamaktadır. Poplin gömlekler kumaş etek ve pantolonlarla kullanılmaktadır. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir