Bayan Gömlek Modellerinde 2017 Trendleri

Panço

 

Günlük hayatta giyim konusunda en çok sorun yaşayan kadınlardır Bunun sebebi ise dolaplarında birçok kıyafet olmasına rağmen uyum içerisinde satın almadıkları kıyafetleri birbirleri ile kombin yapmak için sorun yaşıyorlar bu durumu gidermek için kadınların dolaplarında bulunması gereken en büyük unsurlardan bir tanesi gömlek modelleridir. En az bir tane gömlek modeli bir kadının dolabında bulunması gereken unsurları arasında yer alır.

 

Gömlek Modeli Seçimi ve Uyumu

 

Özellikle bayan gömlek modeli seçimi için kadınların hassas olmaları gerekiyor. Öncelik ile bu seçim için kadınların kendi vücutlarını tanıyor olmaları gerekiyor. Vücut hatlarına göre seçilecek olan gömleklerin daha uygun ve şık bir görünüm sağladığı görünüyor. Bu senenin en trend renkleri arasında bulunan açık yeşil ve asker yeşili tonları gömlekler ile birleştiği zaman ortaya oldukça hoş bir görünüm çıkıyor. Uzun boylu hanımların tercih edebileceği kare çizgili gömlekler ise bu yıla damga vuran gömlek modelleri arasında yer alıyor. Vücut hatlarını saran ve ince topuklu ayakkabılar ile kombin yapılan bayan gömlek modelleri vitrinlerde yerini almaya başlıyor. Büzgü yaka ve lastik yaka olarak da geçen gömlek modelleri de bu sene yaygınlığını kaybetmiyor.

 

Bayan Gömleklerde Kombin Seçimi

 

Bayan gömleklerde en çok tercih edilen kombin genellik ile çalışan kadınların seçtiği beyaz ve siyah uyumudur. Beyaz düz veya işlemeleri bulunan gömlekler ile yapılan siyah kumaş pantolon kombinini her yerde görmek mümkün. Spor giyim seven hanımlar için de spor kesim gömlek modellerinde jeanler ile yapılan kombinler ön plana çıkıyor. Gömlek renginin tonlarında bir ayakkabı seçimi ile tamamlanan kombin oldukça rahat ve hoş bir durum yaratacaktır. Birçok kadın tarafından kurtarıcı rol üstlenen bayan gömlek modelleri, günlük hayatta, spor giyimde, alış verişler ve iş yerlerinde rahat bir kullanım sergiliyor. Şık ve doğru kombin formları ile özel günlerde ve davetlerde de tercih edilen bayan gömlek modelleri içinde bu sene en çok işlemeli modeller moda olarak yerini alıyor. Düz renk üzerine dikkat çekici işlemeler ve düz pantolon ile kombinlenmiş halde vitrinlere yerleştirilen gömlek modelleri alıcılarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir