Bayan Gömlek Modelleri 2017

 

İçimizi ferahlatan renkleri, çeşitli desenleri ve birbirinden farklı kumaş seçenekleriyle bayan gömlekleri vitrinlerde yerlerini alıyor. Her ihtiyaca göre farklı tasarlanan gömlekler kasıp kavuran yaz sıcaklarından soğuk kış günlerine kadar zamana uygun olarak kullanabilecek şekilde üretilmektedir. Sadece iş hayatında şık görünmek için değil günlük hayatta da bayanların şık olmasına fazlasıyla yardımcı olacak çeşitler sunulmaktadır. Gömlek diğer üst giyim seçeneklerine göre birçok farklı ürünle kombinlenebilir bir seçenek olduğu için günümüzde fazlasıyla tercih sebebidir. Kumaş, kot pantolon, etek ya da şık bir şortla kombin yapabilirsiniz.

 

İş kadınıyım fakat resmi kıyafetlerin içinde şık görünürken aynı zamanda konforlu ve rahat ta olmak istiyorum mu diyorsunuz? Yoğun iş temposu içinde çalışıyorsanız mesai saatleri içinde rahatlık arayanlardan mısınız? İşte bayan gömlekleri sizi bu konuda rahatlatabilecek en pratik fikir. Giyiminizin şıklığından taviz vermeden de rahat ve konforlu bir kombin seçebilirsiniz.

 

Çizgili Gömlekler

 

Bu yıl çizgili gömlekler moda severlerin yoğun ilgisi altında. Rengarenk seçenekleriyle standart bir çizgili gömlek gibi görünmüyorlar elbette. Çizgili gömleklerde o kadar çok seçenek var ki vücut tipinize göre dahi tercih yapabilirsiniz. Örneğin olduğundan daha zayıf görünmek isteyen bayanların en sık tercih ettiği seçenek dikine çizgili, daha zayıf gösteren gömleklerdir.

 

Keten Gömlekler

 

Keten gömlekler özellikle ince olmalarıyla yaklaşan sıcak yaz günleri için kadınların öncelikli seçeneklerinden. Hafta sonu geziye çıkmayı düşünüyor ve gezi boyunca rahat vakit geçirmek istiyorsanız bu gömlekleri tercih edebilirsiniz.

 

Farklı Kesim Gömlekler

 

Standart, tek renkli, düz kesim gömleklerden sıkıldım diyenlerin tercih ettiği birbirinden farklı gömleklere ulaşmak artık çok kolay. Dökümlü, vücudu saran, standart boy ya da uzun seçenekleriyle gömlekler gardırobunuzu süsleyebilir.

 

Volan Kesim Kollar

 

Dar ya da geniş kesim, kısa ya da uzun olsun volanlı kesilmiş kollarıyla bayan gömlekleri şıklığınıza şıklık katmaktadır. Volan kesim kol gömleği çok farklı bir görüntüye kavuşturmasıyla şıklık arayan bayanların özellikle tercih ettiği bir seçeneğe dönüşmüştür. Sadece iş kadınları değil, bir davete, nikaha, toplantıya, restorana gidecek olan bayanların özel anlarına bu gömleklerle katılmayı seçiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir