Bayan Gömlek Modası Nasıldır ?

 

Moda bayan gömlekler

 

           Bayan gömlek modelleri en fazla tercih edilen renkleri, modelleri ve modaya uygun kesimleri ile göz doldurmaya ve bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. En güzel kombinleri tamamlayan ve bu alanda en iyi kumaşları kullanan pek çok model ve marka; bayan gömleğinden eteğine, ayakkabısını kadar pek çok alanda bayanları etkisi altına alıyor.

 

Bayanların en fazla tercih ettiği bayan gömlek renkleri ve modelleri içinde bulunduran gömlek modası bu sezonda da daha zarif daha şık ve daha narin yapılı modeller içeriyor. Gömlekler kumaş yapısı, düğme ve fermuar aksesuarı, kol detayları, uzunluk ve yaka detayları ile birbirinden farklı ve zarif modelleri içinde barındırıyor. Omuz, yaka, kol ve bel kısmı çeşitli aksesuarlar ile desteklenmiş bayan gömlek modelleri öne çıkıyor. Bu zarif modellerin model oluşturduğu gömlek modelleri penye, kot, keten ve krepe kumaşlarla destekleniyor.

 

Gömlek modasında trend renkler

 

Gömlek modellerindeki renkler, özel tasarımlar ve detaylar tercih edilme sebeplerinde önemli bir yer tutuyor. Özellikle mürdüm mor, şeker pembe, kırmızı gibi canlı renkler kullanılırken saf renkler beyaz ve mavilerde ön plana çıkıyor. Öne çıkan renkler gömlek modasını oluştururken zarif kumaşlar daha fazla tercih ediliyor. Kumaş yapısı yumuşak olan modellere rağbet artıyor. Bu alanda hem tesettürlü hem de tesettür kullanmayan hanımlara uygun yepyeni tasarım ve çizgiler ön plana çıkıyor. Pudra, mürdüm, kırmızı, mavi, hardal, haki ve beyaz renklerin hakim olduğu sezon renkleri ile büyüleyici bir atmosfer oluştururken kot kombinleri ile farklı bir tarz oluşturuyor.

 

Daha kaliteli, daha zarif modeller tercih edilirken moda renklerinde etkili olduğu seçimler bayanları daha tarz bir görünüme kavuşturuyor. Çeşitli kombinleri ile öne çıkan moda gömlekler hem tarzı yansıtıyor hem de bayanların zarifliğini koruyor. Yepyeni tasarımları birbirinden özgün modelleri üzerinde yer alan taş ve aksesuarları ile oldukça kaliteli bir duruş sergiliyor. Özellikle sezon renklerinde bir adım öne çıkan modern çizgiler bu sezonda da penye kumaşlarla çizgisini koruyor. Penye yumuşaklığı ve modernliği ile daha yumuşak ve zarif görünümlere sahip olan gömlekler bu sezonda da harika kombinleri eşlik ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir