Bayan Gömlek Fiyatları

Gömlekler yaz, kış, sonbahar, ilkbahar kısacası dört mevsim bayanların vazgeçilmezi olan parçalardır. Çiçekli, kareli, siyah, beyaz, rengârenk gibi çok sayıda gömlek türü reyonlarda bulunmakta. Vücudunuza uygun desen desen gömlek modelleri mevcut.

 

Peki, gömlek seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

 

Vücut Yapısı

 

Eğer vücudunuza yeterince güveniyorsanız dar yani slim-fit gömlekler size uygun olacaktır. Slim-fit gömlekler vücudunuza sıkıca oturur ve belinizi sarar. Pantolonun içinde kullanılması daha şık bir görünüm sağlar. Bu tür gömlekler vücudunuzu tamamen saracağından sıkı bir vücuda sahip olanlar tercih etmelidir. Düz kesim gömlekler ise vücuda oturmayan, bol kesimli, klasik herkesin üstünde görebileceğiniz gömlekledir. Dar gömlekler gibi belinizi sarmadığından dolayı vücut yapınızın çok düzgün olmasına gerek yoktur. Her vücut yapısına uygundur. Daha çok spor bir görünüm sağlar. Bu bol kesimli gömlekler günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edilebilir.

 

Fiyat

 

Bayan Gömlek Fiyatları

 

Gömleklerin reyonlarda birçok modelini görebilirsiniz. Vücudunuza uygun bir gömlek seçimini bir kenara bırakırsak gömlek seçmede diğer bir önemli unsur fiyatıdır. Bayan gömlek fiyatları erkek gömleklerine göre daha uygun olmakla beraber yine de kalitesine, kumaşına, markasına, desenine kadar her şey gömlek fiyatlarını etkiler. Gömlek almak için mağaza mağaza gezip fiyat bakmak yerine internetten de bayan gömlek fiyatları hakkında araştırma yapıp yorulmadan fikir sahibi olabilirsiniz. Bayan gömlek fiyatları çoğunlukla spor ve şık kesim olmasına göre değişiyor. Şık saten bir gömlek, kareli spor bir gömleğe oranla daha pahalı oluyor. Diğer gömlek fiyatları hemen hemen aynı. Normal bir marka gömleklerini fiyatları 40 TL ve 50 TL arası değişiyorken, markası ünlü olan bir gömlek fiyatı 100 TL ile 200 TL arasında değişim gösteriyor.

 

Küçük İpuçları

 

Günlük ve spor bir tarz yakalamak istiyorsanız gömleklerinizin üstten iki düğmesini açarak, içine gömlek renginize uygun bir badi ile kombin yapabilirsiniz. Zayıf ve daha fit bir görünüm yakalamak istiyorsanız gömleğiniz pantolonun içine sokabilirsiniz. Gömleğiniz kumaşına bağlı olarak çabuk kırışıyor veya kırışıklıkları ütü ile kolay kolay açılmıyor ise bolca buhar kullanarak ütüleyin. Elbise dolabınızda şık veya spor bir görünüm için her zaman beyaz belden oturtmalı bir gömleğiniz olsun. Beyaz gömlekleri aksesuarlarla destekleyerek isteğe göre şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir