Baskı Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunik modelleriGenç tesettürlü hanımlara özel olarak sunulan tesettür tunik modelleri arasında baskı detaylı seçeneklerde çok beğenilmektedir.  Farklı baskılar kullanılabilmekte, özellikle yazılar ya da özel sembollerden oluşan baskılar çok fazla tercih edilmektedir. Bej renk tonları oldukça özel tercihler olmakta ve üzerinde kullanılan file detayları ile spor tarzların yanında daha orijinal ve modern bir imaj elde edilmiş olabilmektedir. Baskı detaylı modeller genellikle spor penye kumaşlar üzerinde kullanılmakta ya da gömlek tarzında modeller üzerinde de baskı detayları kullanılabilmektedir. Pembe modeller üzerine altın sarısı baskılar da hoş tasarımlar oluşturmakta ve bu tarzlarda fermuarlı ya da düz kullanımlar tercih edilebilmektedir.

Gömlek formunda tasarımlarda düğmeli modeller kullanılabiliyor. Beyaz model üzerinde mavi baskıların kullanılması da farklılık anlamında hoş bir uyum ortaya çıkarabiliyor. Baskı denilince sade yazılar, İstanbul, Paris simgeleri akla gelse de rengarenk çiçekler ile de baskı detaylı tesettür tunik modelleri oluşturulabiliyor. Bu alanda uzun boy aralıklarında modeller bulabilmek çok kolay olmaktadır. Turkuaz renk tonu da gençlerin en beğendiği seçenekler arasında yer alıyor. Altın sarısı baskılar kullandığınızda anı tonlarda şallarla kıyafetinizi kombine edebilir ve kot pantolonlarınızı bu uyumda tamamlayıcı olarak tercih edebilirsiniz. Baskılı modellerde deri detaylar üzerinde baskıların kullanımı da mümkün olabilmektedir. Farklı şekiller, sayılar, geometrik modeller, yazılar, renk ya da nakış baskıları da tunik modellerine özel tarzlar katabilecektir.

Bu tarz modeller hem modern imajları, hem de pratik kullanımları ile çok beğenilmektedir. Boy aralığı olarak her tarza özel boy aralıkları baskı detaylı tesettür tunik modelleri içerisinde bulunuyor. Ancak genel olarak dizlerin altına uzanan uzun boylarda modeller kot pantolonlar ile uyumlu kombin parçası olabilmektedir. Genellikle uzun modeller tercih edilmekte ve genç tesettürlü hanımlar bu modelleri dış giyim ürünü olarak ta kullanabilmektedir. Baskılı modellerde iki renkli model uyumları da yapılabiliyor. Beyaz yelek tarzlarında modellerin alt kısımlarında farklı renk tonlarında uyumlar bulunmakta ve beyaz yelek kısımlarının üzerinde çiçek baskıları ile şık tarzlar oluşturulmaktadır. Tasarımlarda değişen her detay farklılıklar meydana getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir