Bahar Tesettür Abiye Kombini Nasıl Yapılır?

 

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte pek çok davet ve organizasyonlar yapılmaktadır. Bu davetlere katılmak için tesettür abiye modellerinden doğru parçalar seçmek oldukça önemlidir. Özellikle seçtiğiniz abiye ile uyumlu çanta ayakkabı kombini yapmanız gerekmektedir. Tül detaylı abiye modelleri bu sene oldukça moda haline gelmiştir. Kollarının balon detay olması da abiyeyi daha günlük hale getirmektedir. Gündüz olacak davetler için ise bahar renklerini yansıtacak tesettür abiye tercihi yapabilirsiniz. Abiyenizin altına rahat olması için elbiseniz ile uyumlu bir babet modeli seçebilirsiniz. Bu tür davet ve organizasyonlar için abiyeniz ile uyumlu ve aynı renk bir şal tercih edebilirsiniz. Şalınızın düz desensiz olması sizi sade ama şık gösterecektir. Aynı zamanda ayakkabınız ile uyumlu el çantası alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Yarasa Kol Tesettür Abiye Modelleri İle Kombin Nasıl Yapılır?

 

Son birkaç yılın en çok tercih edilen parçalarından biri olan yarasa kol tesettür abiye modelleri bu sene de yaygın bir şekilde kullanılacaktır. Yarasa kol detayı kullanıldığı yere göre parçaları oldukça şık ve farklı bir hale getiren bir detaydır. Bahar davetlerinde yarasa kol detaylı abiye modellerini akşamüstü olacak davetler için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu abiyenizin üstüne uyumlu eşarp takarak kombininizi daha modern hale getirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz rugan ya da süet stilettolar ile herkesin gözünü kamaştıracaksınız. Kombininizi daha şık bir hale getirmek için kolye ya da yüzük kullanabilirsiniz.

 

Bahar Aylarında Gece Davetleri İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

 

Bahar aylarında olan gece davetleri için payet ve simli kumaşlar sizi olduğunuzdan daha şık ve modern bir şekilde gösterecektir. Bu senenin trendleri haline gelen payetli kumaş ile dümdüz inen bir abiye tercihi yapabilirsiniz. Payetli kumaş olması sebebi ile bu tür kombinlerde sadelikten yana olunmalıdır. Herhangi bir takı takmayarak abiyenizi ön planda tutabilirsiniz. Koyu renk çanta ve topuklu ayakkabı oldukça modern bir çizgi elde edeceksiniz. Aynı zamanda sade ve desensiz ipek şal tercihi de bu kombin için oldukça doğru bir seçim olacaktır. Gece daveti boyunca parlayacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir