Abiye Ve Günlük Kullanımlarda Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür TunikGünlük kıyafetlerde olduğu gibi abiye kullanımlarda da oldukça şık özellikleri bulunan tesettür tunik modelleri düğünlerde, özel davetlerde, göz kamaştıran organizasyonlarda tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. Abiye modellerde en çok minik pullar ve danteller öne çıkıyor. Etek kısımlarında kullanılan bu detaylar ön kısımlarda kullanılarak ta şık uyumlar elde edilebiliyor. Cemiyetlerde ve özel davetlerde kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedebileceğiniz modeller tercih edebilirsiniz. Göğüs kısmında pileli detaylar, yaka kısmında ip aksesuarlar, incili modeller ve verev kesimler özel davetlerinde şık seçimleri arasında yer alıyor. Gizli düğmeli tasarımlar tuniklere elbise havası vermekte, bu nedenle çok hoş imajlar oluşturmaktadır.

Yaka detayları ve yarasa kolları ile isterseniz etekleriniz, isterseniz de pantolonlarınız ile tesettür tunik modelleri şık bir şekilde kombine edebilir. Yeni sezon modelleri içerisinde pratikliğine ve rahatlığın öne planda tutulduğu görülmektedir. Doğru renk seçimi ile çok daha genç bir imaj kazanabilirsiniz. Bunun tam tersi yanlış bir renk ve uyum sağlamayan bir model ile çok daha yaşlı ve kilolu görünebilirsiniz. Abiye seçimler yaparken şık bir kombin için tunik modelleri tercih edebilir, kararsızlık ve uyum sağlamayan seçimlerden kurtulabilirsiniz. Yeni sezonun öne çıkan renk tonları arasında ise mürdümler, kına yeşili, buz mavisi, tütün, somon, indigo ve gül kurusu gibi renk tonları sıralanabilir.

Boncuklu tesettür tunik modelleri şık abiyeler için hoş bir seçim olacaktır. Bunun yanında yarasa kolları ve etnik desenleri ile tercih edeceğiniz tasarımlar günlük her alanda kullanabileceğiniz kombinlerin parçası olabilecektir. Püskül birkaç sezon öncesinin en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alsa da yeni dönem içerisinde yine bu tarz modeller bulabilmek mümkün olacaktır. Düz krep modeller en iyi yazlık seçenekler arasında yer alırken, nakışlı triko modeller günlük her alanda kullanabileceğiniz şık özellikler oluşturmaktadır. Kapüşonlu penye kumaş seçenekleri ile tercih edeceğiniz tasarımlar genç tesettürlü hanımlar için oldukça pratik kullanımlar oluşturuyor. Renk olarak günlük ya da abiye seçenekleri arasında çok çeşitli modeller bulabilmek mümkün olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir