Abiye Ve Spor Tarzda Uzun Kollu Elbiselerde Kombinler!

Uzun kollu elbiselerde seçim konusunda karar veremeyenler konusunda mükemmel öneriler verilebilir. Uzun kollu elbiseleri her kesimden bayan seçmektedir. Yaz boyunca kullanılacak olan yüzde yüz pamuk kumaştan yapılmış uzun kollu elbise terletmeyen özelliktedir. Yakası polo kesimlidir. Bu elbisenin rengine uygun penye kumaşlı şallarla kullanılabilir. Eğer elbisede renk seçimi siyah olursa yazın desensiz açık düz renkler gibi desenli şallarda kullanılır. Bir diğer spor model yakadan bele kadar önden düğmeli elbiseler boy olarak ayak bileğine kadar uzun olmaktadır. Bu elbiseler serin günlerde kot ceketlerle kombin yapılabilir. Çanta olarak püsküllü süet çantalar seçilebilir. Gipeli elbiseler kendine has havalı bir görünüme sahiptir. Gipeli elbiselerde desenli olanlar mevcuttur.

 

Desenli Elbiselerin En Tarz Modelleri Nelerdir?

 

Desenli modellerde viskon kumaş doğru seçimdir. Tasarımcıların yaptığı özel desenlerden yapılmış elbiseler ilgi çekmektedir. Mozaik desenler bu yazın tarzını yansıtmaktadır. Astarlı ya da astarsız seçinler yapılabilir. Ucu püsküllü ipek şallarla kombin yapılmaktadır. Minyatür desenler ve Osmanlı motifleri şeklinde alternatifler vardır. Bisiklet yaka olarak tasarlanmaktadır. Drop baskıların kullanıldığı desenler birçok genç bayan tarafından tercih edilmektedir. Uzun kollu elbise için 52 bedene kadar sahiptir. Böylece değişik bedenlerden bayanlara seçenek sunulmaktadır. Kot kumaştan yapılmış uzun kollu elbiseler sade ve spor olarak kullanılır. Kot elbiselerde mini desenler ve büyük desenlerin kullanıldığı görülmektedir. Bu sene kotlarda mavinin birçok tonu kullanılmaktadır. Kot elbiselerde göğüsten veya belden büzgülü modeller vardır.

 

Abiyelerde Bu Yazın Favori Uzun Kollu Elbiseleri Nelerdir?

 

Abiyelerde uzun kollu elbise seçenekleri içinde dantelli olanlar çok yer tutmaktadır. Danteller daha çok kol ve etek kısmında görülmektedir. Belinde dantel detay olan modellerde vardır. Omuzlarında, kollarında boncuk detaylarına sahip modeller vardır. Güpür, ispanyol kollu elbiseler şık davetlerde göz doldurmaktadır. Bu modellerde dik yaka seçimi asil bir görünüm sağlamaktadır. Abiyelerde kloş olan ve bele oturan modeller sık görülmektedir. Kumaş olarak Fransız şifon olan seçilenler düğün, nişan gibi özel günlerde seçilebilir. Üzeri motifli saten elbiseler abiye olarak uzun kollu modellere sahiptir. Özel tasarlanmış pullu şık kemerli modeller vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir