ABİYE SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

 

Tesettür giyimde farklı model ve renkleri ile dikkat çeken özel günlerde tercih edilen şık ve gösterişli tarzıyla tesettür abiye olmaktadır. Tesettür giyime uygun olarak hazırlanan abiyelerin rahat ve bol olması farklı trend renkleri her tarza, bedene uygun modellerini bayanlar rahatlıkla bulmaktadır. Genç ve yaşı büyük bayanların isteğine göre her yerde rahatlıkla bulabileceği kıyafetler sayesinde özel davetlerde dikkat çekmektedir. Gidilecek ortama uygun olarak seçilen kıyafet şıklığını her zaman yansıtmaktadır. Tesettürlü bayanların her geçen gün şık ve zarif görünmesi tesettür modasının yükseldiğinin göstergesidir. Abiye seçiminde önemli olan noktalardan biride zayıf veya uzun görünmeniz kıyafet seçimi ile alakalı bir durumdur. Kilolu olan bayanların koyu renkler tercih ettiği gibi ten rengine uygun renklerde alması gerekmektedir.

 ABİYE MODELLERİ NELERDİR?

 

Tek veya iki parça olarak hazırlanan kıyafetlerin vücuda uygun olması dışarıdan görünüm için oldukça önemlidir. Abiyede özel detaylar elbiseyi her zaman şık ve gösterişli yapmaktadır. Etek ve kol uçları yakası ve belinde kurdele detaylı olması tesettür abiye kıyafetine farklı bir hava katmaktadır. Elbisenin üst kısmı vücuda otururken alt kısmında tül ve bol görünen etekleri ile şık ve mükemmel görünmenizi sağlamaktadır. Dantel özellikleri olan kıyafetin daha çekici ve şık olmak isteyenler için mükemmel bir fırsattır. Balık abiye kıyafetler modern göründüğü gibi üstünde pelerinle düğün ve özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açık ve canlı renklerle farklı model seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz.

 ABİYE KOMBİNİN NASIL YAPMAK GEREKİR?

 

Özel geceler için tercih edilen kıyafetler bayanlar tarafından özenle seçilmektedir. Sadece elbisenin önemli olması söz konusu değildir. Şal, ayakkabı, çanta, aksesuar ve daha pek çok kombin yapılması tesettür abiye kıyafetini anında değiştirmektedir. Abiyelerin kombinin de kıyafete uygun tonlarda şal seçimi yapılması gerekmektedir. Sade bir kıyafeti ortaya çıkarmak için şalın canlı ve gösterişli tercihler yapılması oldukça önemlidir. Uyumlu görüntü yakalamak için elinizdeki çantanın küçük ve detayları olması elbiseyi ön plana çıkarmaktadır. Tesettür kıyafete uygun renklerde ayakkabı ve aksesuarlarla mükemmel bir uyum sağlandığı gözler önüne serilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir