5 Maddede Tesettür Kap Modasındaki Çarpıcı Yenilikler

5 Maddede Tesettür Kap Modasındaki Çarpıcı Yenilikler

Tesettür modasını takip eden hanımların en çok tercih ettikleri üst giyim modelleri arasında yer alan kaplar, tüketici tercihlerinin yanı sıra günlük moda trendlerinde de esinlenerek şekillenir. Şıklığından asla ödün vermeyenlerin büyük bir uyum içinde kullandıkları tesettür kap modelleri; farklı renk desen, kumaş, doku ve stille beğeniye sunulur.

 

Moda dünyasını kendine özgün bir tarzla yeniden şekillendirmeyi başaran tesettür giyim tercihi, ihtişamlı modellerin yanı sıra sade, gündelik ve rahat kalıplarla da fark yaratırken, gerçek tarzını bulunduğu her yerde gözler önüne sermek isteyen kadınlar için de yeni bir alternatif olmayı da sürdürmektedir.

 

 1-Zarafet, Şıklık ve Gösteriş Tek Modelde Harmanlanıyor…

 

Bütün olarak bakıldığı zaman özgüvenin ve günlük enerjinin bir yansıması olarak dikkat çeken kombinler, üst giyim alternatifi olarak kaplarla şekillenerek günlük hayatın değişmez bir parçası olmayı başarıyor. Sadece abiye kıyafetleri tercih edenlerin değil farklı tarzları seçenlerin de stilini belirleyen moda aksesuarlarla zenginleşen üst giyimler mevsime özel ihtiyaçların karşılanması için de kullanılıyor.

 

 2- Koyu Renklerden Uzak Ferah Tonlar Üst Giyimin Son Tercihleri…

 

Klasik bir üst giyim olmaktan çıkarak doğadaki pozitif enerjinin günlük hayata dahil olmasını sağlayan renklerle dikkat çeken kaplar; yakadan kola, etek ucundan kapüşona kadar minik detaylarla şekillenirken, güncel moda renklerinden esinlenerek hazırlanan koleksiyonlarda gündüz doğallık ve geceleri de ışıltı olarak karşımıza çıkıyor.

 

 3- Etnik Havayla Uyumlu Kombinler

 

Mistik ve etnik bir havanın bir arada kullanılmasını sağlayan kap modelleri ve şallar, modern ve şehirli hanımların her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde şekilleniyor. Düz renk sütlerle kullanılan eşarplar sahip oldukları desenlerle dikkat çekerken renkli ve desenli üst giyimler düz renk şallarla uyum içinde kullanılıyor.

 

 4- Elbise Dolaplarını Zenginleştirecek Detaylar

 

En şık benim diyenler için hazırlanan geniş bir koleksiyon seçeneğine sahip olan kaplar, spor ya da klasik pantolon, etek ya da elbiselerle kombin yapılırken seçilen ayakkabı ve çantalar da belirlenen temanın desteklenmesini sağlıyor.

 

 5- Her Bedene Uygun Model Tercihi

 

Farklı yaş, beden, zevk ve ihtiyaca özel olarak hazırlanan kap koleksiyonları çeşitli aksesuarlarla birlikte kullanılarak tesettür giyim tarzını destekleyen kadınların moda üzerindeki belirleyici etkisi güçlendirilebilir.

 

Sezona damga vuran yepyeni tesettür kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir