2017 Kış Kreasyonu Kaban Modelleri Nelerdir?

 

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde mont ve kabanların yeri oldukça önemli hale gelmiştir. Özellikle bayanlar için kaban ve mont kullanımı biraz daha zor olabilmektedir. Çünkü kalıp olarak daha geniş kalıplara sahip olan montlar renk bakımından da bazen bayanları çıkmaza sokabilmektedir. Fakat 2017 kış kreasyonunda kaban ve mont türleri oldukça renklendirilmiştir. Özellikle, diğer yıllardan farklı olarak kış renkleri skalasında yer alan koyu tonların yerine oldukça renkli hatta yaz rengi olarak nitelendirilebilecek tonlar bu yıl kış aylarının vazgeçilmez parçalarından olacaktır. Kalıp olarak ise yine geçen senenin moda rüzgarı devam etmektedir. Uzun ve kürklü montlar bu yılda bayanların şıklığını tamamlayacak parçalardan biridir. Özellikle tesettür kaban modelleri 2017 yılı kış kreasyonunda farklı bir yere sahiptir.

 

2017 Yılı Tesettür Kaban Modelleri Nelerdir?

 

İster yaz ister kış aylarında olsun her bayan giyimine önem verip, kendine yakışanı seçmeye özen göstermektedir. Bu durumun yanı sıra modanın sert rüzgarından nasiplenen farklı parçalar da kadınların şıklık yarışında ön planda olmasını sağlamaktadır. Bu yıl tesettür kaban modellerinde farklı bir şıklık görücüye çıkmıştır. Tesettür kaban modellerinde yaz mevsiminin etkisini devam ettiren ve sarıların, pembelerin hakim olduğu bir moda rüzgarı etkilidir. Ayrıca yaka ve kol kısımlarında oldukça fazla kullanılan kürk kumaşlarda kabanları hem klasik hem de günlük kullanımını kolaylaştırmıştır. Kürk kumaşların yanı sıra kesim olarak dar uzun modeller daha çok klasik yapıdayken, bol ve salaş kaban modelleri de daha çok günlük kullanıma uygun olarak giyim sektöründeki yerini almıştır.

 

Tesettür Kaban Modelleri ile Ayakkabı Kombini Nasıl Yapılmalıdır?

 

Tesettür kaban modelleri asıl olarak soğuğa karşı korunma amacının yanı sıra başta bayanlar olmak üzere şıklığına önem veren herkes için farklı bir moda amacı taşımaktadır. Tesettür kaban modelleri dış giyim olduğu için genel olarak bir ayakkabı ile kombini daha önemlidir. Özellikle dar ve kısa kabanlar tercih edilmişse mutlaka ayakkabınız da bu forma uygun yapıda olmalıdır. Dar ve uzun bir çizme hem dış giyimi tamamlayacak hem de çizme ile birlikte daha düz bir formda yapıya sahip olmanızı sağlayacaktır. Renk konusunda ise çizmeler ya da bot türü ayakkabılar genel olarak kaban rengine yakın tonlarda olmalıdır. Eğer, bol ve spor modellerde bir tesettür kaban modeli seçilmişse daha masculine tarzda, kalın tabanlı botlar kullanılmalıdır. Bu şekilde hem tarz hem de kıyafet formu açısından bütünlük sağlanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir