2018’in Trend Tesettür Modelleri Neler?

 

Bahar ve Yaz Ayları İçin Tesettür Modelleri

 

Önceleri sadece tek bir omzu gipürlü olan elbise modellerine alternatif olarak getirilen ve ilk çıktığı andan itibaren büyük bir ilgi ile karşılaşılan göğsü ve kolları gipürlü olan elbise modelleri bu senenin bahar ve yaz aylarında tesettür alışverişlerine yön verecek tarzda modeller. Bu elbiseler likralı kumaştan imal edildikleri için istenilen ölçüde esneme paylarına sahiptir. Aynı zamanda örme kumaş olduğu yüksek kaliteli bir standart sunmakta.

 

Giyeceği elbiseleri bir aksesuar olmadan giyemeyen hanımlar için özel ve hazır olarak kolyeli satılan elbiseler de bu baharın habercisi sayılan ürünler arasında bulunmakta. Özellikle 90’lı yıllarda çok moda olan bir akım da bu sene modern çizgiler ile birleştirilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bu moda akımın türü pötikare. Tüm elbiseyi tamamen kaplayan küçük karelerden oluşan elbise modellerinde aynı zamanda ek olarak volan detayları da mevcut. Pötikarenin hiçbir kumaş ve desen türüne benzemeyen tarzını iyice benimsemiş hanımlar için 90’ları yeniden günümüze taşımak ve bunu yaparken de modern bir görünüm elde etmek mümkün görünüyor.

 

Otantik ve mistik tarzları yakından takip eden müşteri kitlesi için de tamamen otantik desenlerden bir araya getirilerek meydana getirilmiş desenli elbiseler mevcut. Çiçek desenlerini nakış nakış elbiselere işleyen modeller de bu sene tesettür elbise türlerinin en iddialı modelleri arasında. Çiçek desenleri isteyenler için sadece gövde kısmını süslerken isteyen hanımlar için hem üst hem de alt kısmı süsleyebiliyor.

 

Yeni Gömlek Modelleri

 

Hanımların özellikle iş yerlerinde ve ofislerinde sıklıkla giydiği tesettür gömlek modelleri de yenilenen tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Cepli kaşmir gömlekler karakteristik görünümlerinin yanı sıra ofis ortamının ağır havasını yansıtacak kadar da klasik çizgiler içerisinde yer alıyorlar. Bu gömlek modellerinde ek seçenek olarak arkası pileli olan modeller de mevcut. Erkek müşterilerden sonra kadınlar için de çizgili gömlek sezonu açıldı. Son birkaç yıldır giderek popülerleşen bir oranda hanımlar istedikleri renkte çizgili gömlek tercihlerinde bulunabiliyor. Gömlek kumaşlarında son bir seçenek olarak keten tercihi de söz konusu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir