2018 Yılının Tunik Modelleri Nasıl Olacak?

 

Tesettürlü bayanların gardolaplarında en çok yer verdiği kıyafetlerden biri olan tunik, son dönemde çıkan farklı ve yeni modelleri ile hem günlük yaşantıda hem de özel gece ve günlerde çok tercih edilen kıyafetlerin başında gelmektedir. Bunun en büyük nedenleri; tesettür tunik modellerinin kullanışlı ve rahat aynı zamanda zarif ve şık olmasıdır.

 

Bu özellikleri aynı anda sağlayan kıyafet sayısı ise oldukça azdır. Genellikle şık duran kıyafetler rahat olmaz; rahat olan kıyafetler ise şık durmaz. Bu neden ile tesettürlü bayanlar için tunik oldukça önemli bir yere sahiptir. Tesettürlü bayanlar için bu denli önemli olan tunik modelleri 2018 yılında nasıl olacaktır? İşte bu sorunun cevabı:

 

1- 2018 Yılı Klasik Tunik Modelleri

 

Günlük hayatta ve özel yaşantıda daha çok klasik giyim tarzını benimseyen bayanlar için 2018 yılında modacılar tesettür tunik modellerinde taş işlemelerine yer vermişlerdir. Tuniklerin belli kısımlarında bulunan, tuniklere şıklık ve zarafet katan taşlar ile bezenmiş tunik modelleri son derece hoş durmaktadır. Ayrıca klasik tesettür tuniklerde lazer kesim modeller de dikkat çekmektedir.

 

2 – 2018 Yılı Spor Tunik Modelleri

 

Tesettürlü bayanlara; “Spor kıyafet” denildiği zaman ilk akla gelen tuniktir. Hem oldukça rahat olan hem de şık duran tesettür tunik modellerini kombin yapmakta oldukça kolaydır. Altına giyeceğiniz kumaş ya da jean bir pantolon veya şık bir etek ile tamamlayabilirsiniz.

 

2018 yılında moda olan spor tunik modellerinin üzerinde çeşitli amblemler, eğlenceli ve komik karikatürler ayrıca en sevilen çizgi film kahramanları bulunmaktadır. Modacılar bu tarz resim ve figürlerden hoşlanmayan bayanları da unutmamıştır. Onlara hitap edebilmek için daha sade modellere de yer vermiştir. Bunun için tunikler de; süs amaçlı kullanılan düğme ve fermuarlara yer vermiştir. Kimi modellerde ise zımba detayları kullanılmıştır.

 

Son olarak tunik modellerinde kumaş tercihini ise mevsimlere göre yapmanız yerinde olacaktır. Kışın soğuk havalarda kalın kumaştan üretilen tuniklerin yanı sıra kadife kumaş tunikleri de gardolabınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca şifon kumaştan üretilen tunik modelleri de 2018 yılının gözde tunik modelleri arasında yerini alacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir