2018 Yılının Tesettür Kap Modelleri

 

2018 yılında da birçok sektörün yeni tasarımlar gerçekleştirdiği gibi giyim alanında da yepyeni tasarımlar gerçekleştirildi. Bu gerçekleştirilenler arasında yer almasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden 2018 yılının tesettür kapları arasında muhakkak birbirinden tamamen farklı ve özgün tasarımlarla hazırlanmış olan en yeni modeller yer almaktadır. Üstelik hazırlanan bu en yeni modeller tamamen sıra dışı ve el işçiliğine dayalı tasarımlarla yine cezbedici olmaya devam ediyor.

 

Yanları çıt çıtlı

 

Tesettür kaplar arasında gerçekten de yeni yılın özgün tasarımlarından olan tesettürlü hanımların tercih edebilecekleri tesettür kap modellerinden yanları çıt çıtlı model gelmektedir. Lacivert, siyah, turuncu ve daha birçok seçkin renk örnekleri bulunan bu tesettür kap modeli birçok elbise ile kombini yapılabilen özelliği bakımından gerçekten önemli bir tasarımı yansıtmaktadır. Yine bunun yanında önümüzdeki kış mevsiminin kendini iyiden iyiye belli etmesine bağlı olarak yanlardan çıt çıtlı olarak tasarlanmış olması da bir diğer öne çıkan özelliğini yansıtmaktadır.

 

Düğmeli detay modeli

 

Tesettürlü bayanların tesettür kap modeli olarak 2018 yılına özel olarak üretilen bir diğer modeli olarak düşünülebilecek düğmeli detay modelini de ele almak gerekecektir. Gerçekten de tamamen kendine özel tasarımıyla dikkat çeken bu modeliyle de tesettür kaplar arasında hem şık hem de fonksiyonel bir üretim olma özelliğini koruması bakımından son derece dikkat çekici özellik taşımaktadır.

 

Bütün bunlar yanında tesettür kap modelleri arasında klasik yeni şekillerle donatılmış daha birçok tasarımları da sıralamak mümkün. Fakat burada en yeni üretilenlere yer verildiğinden dolayı en çok tercih edilenler arasında gelmeleri bakımından bu iki modelin ayrıca değerlendirilmeleri gerekmektedir. Yine tüm bunların dışında gelmesi bakımından dikkat çeken yönleriyle düşünülecek olunduğu zaman birçok yönleriyle dikkate değer yönlerinin bulunduğu tesettür elbiselerin var oldukları görülmektedir. Bu var olan özellikler dolayısıyla da tamamen sıra dışı yaklaşımlar sergileyerek hem özellikli hem de zarif bir giyim ortaya koymaktadır. Meydana getirdiği tüm bu özellikleri bakımından da düşünüldüğü zaman tamamen değişik bir anlayışla karşımızdaki yerini almaya devam eden tesettür giyim tasarımlarının ortada durduğu bilinen özellikler arasında gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir