2018 Yılının Tesettür Abiye Modasında Öne Çıkan Yenilikler

Uzun Elbise Modelleri

2018 modası geçmişin esintileri ile birleşerek yepyeni stil önerileri ile karşımızda duruyor. Geçtiğimiz yılların ihtişamlı görüntüsü 2018’de yeniden canlandı ve özellikle de abiye modasında etkilerini ciddi bir şekilde gösterdi. Özel günlerin en şık kadını olmak ve aynı zamanda moda çizgisinde stil sahibi görünmek için tesettür abiye seçimlerinde göz önünde bulundurmanız gereken yenilikler şöyledir:

 

– Parlak kumaşlar:

 

2018 modasında parlak kumaşlar yoğun bir şekilde kullanılmakta ve abartılı görünüm sokaklarda rahatlıkla sergilenmekte. Parlak kumaşların kullanıldığı birçok giyim parçası 2018 yılının en popüler trendleri arasında bulunuyor. Gece kıyafetlerinde ise bu ışıltılı görünüm ince detaylar ile birleştirilerek kadınların zarif ve şık bir görüntüye sahip olmalarına yardımcı oluyor. Parlak kumaşlar ile hazırlanmış tesettür abiye modelleri sezonun en trend parçaları. Parlak kumaşlar ile bir arada kullanılan dantel ve payet detaylar da ışıltınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır. Kadife kumaşlar dünyaca ünlü modacıların podyumlarında yerini alan ve eski popülerliğini yeniden kazanan kumaşlardan birisi. Kadifenin doğal parlaklığı ve dokusu abiye seçimlerinde tercihlerinizi ilk olarak gerçekleştireceğiniz kriterlerden biri olmalıdır.

 

– İki parçalı kombinler:

 

İki parçadan oluşan tesettür abiye kombinleri sezonda öne çıkan görünümler arasında. Tek parça elbise üzerine kullanılan işlemeli yelekler, alt ve üstten oluşan ikili abiye kombinleri gibi iki parçalı abiye kıyafetler ile 2018 şıklığına sahip olabilirsiniz. İki parçalı kombinlerde çiçek desenleri kullanmak, kıyafetlerde veya şallarda işlemelere yer vermek ve payet detaylarını kullanmak gece şıklığını pekiştirecek stil detayları arasındadır.

 

– Renkler:

 

Abiye kıyafetlerde 2018 yılında popüler olan renkler oldukça geniş bir seçeneğe sahip. Gece kıyafetlerinde kasvetli ve koyu renkler bu sezon popüler değil. Onun yerine canlı ve ruhunuzu yansıtan renklere abiye kıyafetlerde yer vermek şıklığını ve ışıltınızı arttırmanın yanı sıra trend bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaktır. Pudra tonları geçen sezon olduğu kadar popüler olmasa da bu sezon etkilerini sürdürüyor. Sonbahar renkleri de abiye modellerinde popüler olan diğer renk gruplarından birisi. Ancak turuncu, bordo ve mavi tonları bu sezonun en trend renkleri arasında bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir