2018 Tesettür Giyim Yaz Modasında Neler Var?

Yeni yılın girmesine birkaç ay kala tesettürlü bayanlarda yeni yılın tesettür giyim modasını araştırmaya şimdiden başladılar bile… Bildiğimiz gibi tesettürlü muhafazakâr bayanlar kış ayalarına göre yaz aylarında kıyafet seçmekte epey zorlanıyorlar. Bu yüzden yeni yılın tesettür giyim ürünleri hakkında bilgiler vermek, tesettürlü bayanların işini bir hayli kolaylaştıracak. Çoğu bayanlara yaz aylarında kombin yapmak çok zor geliyor. Halbuki, yaz aylarında giyilebilecek yüzlerce ürün olduğu için kombin yapmak diğer mevsimlere göre çok daha kolay. Fakat bunu yapmak için de işin inceliklerini bilmek gerekir. Mesela; yaz kombininizde çiçek desenlerini ve daha pek çok desenleri bir arada kullanmanız mümkündür. Bunun dışında desenlerin yanında farklı renkleri de kullanabilme şansınız da vardır. Nut renkler ile Canlı renkleri bir arada nasıl kullanıldığını bilirseniz, çok şık kombinler yaratabilirsiniz.

 

 2018 Yaz Kombinleri

 

2018 yaz sezonunda kombin yaparken, diğer senelere göre tek farkı mat ve nut renkler daha çok kullanılacağıdır.  Tesettür giyim modasında abartıya kaçmadan nasıl şık olunacağını nut ve mat renkler gösterecek. Nut ve mat renkler sayesinde şık ve zarif olurken öte yandan da kendinden emin adımlarla ve özgüvenli bir şekilde çıkış yapan kadınlar stillerini doğrudan anlatabilme imkânı bulacaklar. Şık olmak aslında gösterişli olmak anlamına gelmez. Şık olmak demek, sade fakat göze hitap eden olmak demek, anlamındadır. Sadelikten yaratabileceğiniz bu şıklığı 2018 tesettür modasında görebileceksiniz.

 

 Kombin Yaparken Bunlara Dikkat Edin                2018 yaz kombinlerinizde renklerin uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. 2018 yaz tesettür giyim modası sade ve mat renklerden oluşmaktadır. Mesela günlük kombininiz de beyaz pantolon kullanacaksanız, üzerine düz renkten oluşan bir tunik modeli tercih edebilirsiniz. Tuniğin rengi sade olursa, kahverengi ve gri arasında bir nut renk kullanmanız gerekiyor. Mat renklerin oldukça moda olduğu yeni yılda, eşarp olarak da parlak renk yerine bakır tonlarını tercih etmeniz gerekir. Çünkü yeni yılda eşarpların ana rengi bakır ve tonları olacak. Bu tonları hem ilkbahar- yaz kombinlerinizde, hem de sonbahar-kış kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu renkler ile çok şık kombileri kolaylıkla yapabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir