2018 Tesettür Giyim Modasında Neler Var?

2018 yılının yaklaşıyor olması nedeni ile herkesin tesettür giyim koleksiyonlarında ne yer aldığını merak ettiğini görmek mümkündür. Hangi renklerin daha çok tercih edildiği, hangi modelin ön planda tutulduğu hakkında merakı olanlar için 2018 modasının tasarımları çoktan görücülerinin önüne çıktı bile. Zıt ve bir o kadar da sade renklerin birlikte kullanılması ile tasarlanmış olan 2018 tesettür giyim modası kadınların daha zarif ve daha şık görünmesi için çok etkili olacaktır. Güz renklerinin ağırlıklı olması moda dünyası içerisinde sadeleşme duygusunun daha da çok hakim olduğu görülmektedir. Özellikle kahve tonlarının tüm giyim ürünlerinde ayrıntılarda yer aldığı da görülmektedir. Gösterişi az ve daha mat parçaların ön planda olması sayesinde tesettür ruhu daha çok ön planda olmaktadır.

 

– En Çok Öne Çıkan Parçalar

 

Tesettür giyim modasında çok fazla görmeye alışık olmamıza rağmen 2018 yılının tesettür modasında öne çıkan parça ceket olacaktır. Tesettürlü kadınların da ceket giyebileceği bir sezon görmek mümkündür. Düğmesiz ve hırka tarzı ceketlerin farklı renk içeriklerine sahip oldukları da görülmektedir. Bu ceketlere görür görmez vurulabilir ve hemen satın almak isteyebilirsiniz. Özellikle kadife ceketler tarzınızı daha da ön plana çıkartacaktır.

 

– Elbiselerin Olmazsa Olmaz Tavrı

 

Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan kadınların en çok sevdiği giyim ürünleri arasında uzun elbiseler yer almaktadır. Özellikle vücut hatlarına çok güvenen tesettürlü kadınların elbise giymeyi daha çok tercih ettikleri de görülmektedir. Elbiseler vazgeçilmeyen bir kadın kıyafeti olsa da bu sezon pantolonların daha hakim olduğu görülmektedir. 2018 yılı tesettür giyim modasının kataloglarına bakıldığında pantolonların daha çok yer kapladığı ortadadır. Tunik gömlekler ile kombin yapılacak olan pantolon seçenekleri 2018 yılına damga vuracak kadar iddialı gelmektedir.

 

– Hem Şık Hem De Rahat

 

Şık olmak istiyorsanız eğer asla rahatlığınızdan da ödün vermemelisiniz. Şık ve rahat kombinler tercih ederek konforunuzu da önemsemelisiniz. Özellikle iş hayatında bütün gününü harcayan tesettürlü kadınların rahat kombinler tercih etmesi gerekmektedir. Bol tunikler ve esnek yapılı pantolonlar bu sezon oldukça modadır. Kürklerin de yeniden hayat bulması sayesinde sıcacık bir kış geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir