2018 Tesettür Elbise Modelleri Nelerdir?

Tesettür elbiseler bu sektörde en çok yeri olan ürün gruplarındandır. Bunun sebebi ise hem gece hem gündüz, hem özel davette hem günlük hayatta, hem yaz hem kış ve de hem genç hem de yaşlı kadınlar tarafından kullanılabilir bir ürün olmasıdır. Elbiselerde 2018 yılında daha çok öne çıkan özellik kesimlerde görülen farklılıklardır. Bu farklılıklar eski düz kesim elbiselerin yanı sıra bu sene piyasaya çıkacak olan yeni tesettür elbise modellerinde mevcut olan belden aşağı kloş şekilde genişleyen etek şeklidir. Bu etek şekli önceki yıllarda görülen modellerde yalnızca klasik elbiseler ve özel davet elbiselerinde mevcutken bu sene günlük elbiselerde de bu geniş kesimler rahatlıkla kullanılabilecektir.

 

Kışlık Elbise Modelleri

 

Bu sene görücüye çıkmaya hazırlanan kışlık tesettür elbise modellerinde genelde kadife kumaş ve kalın trikolar görülmektedir. Önceki elbiselere göre kalınlığı bir kat daha arttırılan ve sıcak tutarken aynı zamanda da vücudu sararak rahat hissetmemizi sağlayan bu kumaşların elbiselerde kullanımı oldukça fark yaratacak ve birçok tesettürlü kadının da ilgisini üzerine çekecektir. Elbiselerde fazla aksesuardan ve ince detaydan kaçınıldığı bir sen olan 2018’de genelde büyük motifler ve işlemeler ya da bel kısmında kalın kuşaklar ile daha modern bir hava yaratılmaya çalışılmıştır. Tokalı ve kemerlerin yerini ince ipler ve kontrast renkte bel kuşakları alırken yakada ve düğmelerde kullanılan alaturka modeller kaldırılıp yerine düze kesim yakaların kullanıldığı da görülmektedir. Tesettür elbise modellerinde rahatlık ve spor tarz ön plana çıktığı görülürken aynı zamanda daha önce denenmemiş farklı kumaşların kullanımı da ön plana çıkmıştır. Bu durum hem kumaş yapısı ve dokusu olarak, hem renk olarak hem de desen olarak tarzında farklılık arayan kadınlar için oldukça iyi bir alternatif olacaktır.

 

Web Sitelerinden Alışveriş

 

İnternet ve sosyal medya üzerinden yapılan alışverişlerde siz sunulan şartlara ve satın alma sonrası iade ya da değişim garantisine dikkat ederek yalnızca güvenilir olan site ve sayfalardan alışveriş yapmak da mümkündür. Bu alışverişlerde kredi kartı kullanımına dikkat edilerek alışveriş yapılmalı ve kart bilgileri kişilere verilmemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir