2018 Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

 

 

Tesettürlü bayanların düğünlerde ve özel günlerde göz kamaştıran şıklığı için moda tasarımcılar tarafından yeni abiye modelleri tasarlanmıştır. Tasarlanan modeller bu sene vitrinlerde ışıl ışıl gözleri kamaştırmaya yetecek. Bu yıl yaz sezonunda canlı renkler moda olacak. Kış sezonu ise daha çok kahve tonları, siyah gibi koyu renklerle gözleri kamaştıracak. Genel olarak modeller taşlı veya işlemelidir. Taş ve ya işleme barındırmayan modellerde ise dantel ayrıntısı göze çarpar. 2018 yılı tesettür abiye modelleri konusunda geçmiş yıllara göre daha büyük adımlar atmış ve daha güzel modelleri ön plana çıkarmıştır. Modeller, her bütçeye ve her zevke uygun olanları barındırdığı için saymakla bitmeyecek çeşitliliğe sahip. Dilediğiniz marka ve modelde abiye modeli seçebilir ve özel gününüzde gözleri kamaştıran güzelliğe sahip olabilirsiniz.

 

2018 YILI TESETTÜR ABİYE MODELLERİ

 

Dilediğiniz model ve seçenekleri tesettürpazari.com adresine bulabilir ve bütçenize uygun alışveriş yapmanın zevkini çıkarabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerde şıklığınıza şıklık katan yakma dantelli modeller aynı zamanda rahat hissetmenizi sağlıyor. Bazı çeşitler şöyle sıralanabilir:

 

  1. PELERİNLİ ŞİFON ABİYELER

 

Bu pelerin seyyardır ve dilenirse çıkarılabilir. İçinde rahat hissetmenizi sağlayan pelerin aynı zamanda şık bir görüntü de oluşturmaktadır. Bu modellerde renk seçeneği de sınırsızdır. Pudra, haki, mavi, yeşil kırmızı gibi her zevke uygun sayılamayacak renk seçeneği de mevcuttur.

 

  1. BARAK DESENLİ BALIK ABİYE

 

Balık model tercih eden bayanlar için tesettür abiye modelleri bu anlamda tasarlanmaktadır. Bu model oldukça şık görünür. Barak desenlidir. Bisiklet yaka olan bir modeldir. Her rengi bulunabilir. Barak desenli modeller için taşlı düğme veya taş süslemeli detaylar da ilave edilebilir.

 

  1. DANTEL DETAYLI ABİYE

 

Bu model de tercih edilen modeller arasındadır. Baştan sona tamamen tül detay olan bu abiye modeli için bir de tül pelerin mevcuttur. Pudra, siyah, kırmızı, mavi, bordo, beyaz renkleri mevcuttur.

 

  1. İNCİLİ MODELLER

 

Bu modeller elbisenin göğüs, yaka, etek gibi herhangi bir ayrıntısına inci detayı eklemekle tasarlanmaktadır. Oldukça şık ve etkili bir güzelliğe sahiptir. Bu modeller dantel ayrıntıyla ya da tül ayrıntıyla birlikte de sunulmaktadır. Bu sezon tesettür abiye modellerinde en çok tercih edilen ayrıntıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir