2018 Modasında Neler Var?

2017 yılının son aylarına yaklaşmışken, 2018 yılında giyim sektöründe nelerin ve hangi renkleri moda ve trendi olacağı merak ediliyor. Son yıllarda özellikle bayan giyim sektöründe her kıyafet rengârenk parçalardan oluşuyor. 2018 yılında da her yılda olduğu gibi canlı ve rengarek renkler moda olacak. Özellikle pembe renkler kadınların dolaplarından hiç eksilmeyecek-. 2018 yılında nude ve pembe ve tonları bayanların vazgeçilmez renkleri arasında olacak. Renklerin kullanımının yanı sıra 2018 de İspanyol kollu elbise ve yelekler moda olacak. Hatta bluzlarda bile İspanyol detaylara yer verilecek. Bayan alt giyim ürünlerinde ise pantolonların alt kısmında kesilmiş parçalar ve püskül detaylar yer verilecek ve işlemeli pantolonlar ön planda olacak.

 

2018’in En Trend Parçaları

 

2018 yılında kot ceketler moda trendleri arasında olsa da farklı detaylar göze çarpmaktadır. Kot ceketler başta olmak üzere tüm ceketlerin bazı yerlerinde slogan tarzında yazılar bayanların büyük ilgisini çekecek. 2018 trend parçalar arasında yer alan fırfır detaylar da, 2018 de en çok tercih edilen detaylardan biridir. Fırfır detayı her parçada bulabilir ve kolaylıkla kombin yapabilirsiniz. Bir diğer iç çamaşırlarını dışarıya giymek ve o şekilde kullanmak 2018 ‘in trendleri arasında yer alacak. 2018 sezon modasında ilkbahar-yaz ayları için birbirinden farklı detaylı ürünler yılbaşından itibaren mağazaların vitrinlerini süsleyecek. 2018 sezonunda çorap ayakkabı, yırtık pantolon ve fırfır detaylı elbiseler modayı yakından takip edenlerin akınına uğrayacak.

 

2018 Sonbahar- Kış Modası

 

2018 sonbahar- kış moda trendleri arasında feminen ve maskülen tarzların eşit bir şekilde moda trendleri arasında olacağını söyleyebiliriz. Eski trendlerin dönüp dolaşıp yeniden önümüzdeki yıllarda hayatımıza gireceği söz konusudur. Fakat yeni yılda yeni bir yorum ve dokunuşla moda trendleri arasına girecek. Çizgili modeller tüm hızıyla 2018 de de moda da yerini koruyacak. Pinstripe çizgilerin incesi ya da kalını fark etmeksizin akla gelebilecek çoğu kıyafetlerde kendine yer verecek. Pinstripe çizgiler daha çok koyu renklerle karşımıza çıkacak. Yün astarla da bu yılda yerini koruyacak. Geçtiğimiz yıllarda yün astarlı dış giyim ürünlerini saklayanlar Varsa onları bu sezonda dilediği gibi değerlendirebilir. Ayrıca aklınıza gelen tüm kareli desenlere de 2018 modasında yer var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir