2018 Kış Modasında Öne Çıkan Stil Detayları Nelerdir?

 

Paris moda haftası geçtiğimiz günlerde gerçekleşti ve moda dünyası büyük stil değişikliklerini kadınların beğenisine sundu. Geçmişin izlerini taşıyan yeni trendler modern bir görünüme kadınları kavuştururken moda tarihinde kült haline gelmiş yılların özlemini de bize yansıtıyor.

 

2018 kış modasında öne çıkan stil detayları ve yeni trendler ise şöyle:

 

– Desenli kazaklar:

 

Geçtiğimiz yıl iri örgülerle hazırlanmış kazakların yerin bu yıl desenli ve slogan içeren yazılarla süslenmiş kazaklar alıyor. Soğuk kış günlerinde içinize ısıtacak renkler ve desenlerle hazırlanmış kazaklar bu yıl oldukça popüler. Etek ve pantolonlar ile istediğiniz gibi kombin oluşturabileceğiniz desenli kazakları aynı zamanda geniş renk seçenekleri ile rahatça tercih edebilirsiniz. Kazaklarda tercih edilecek motifler ise tamamen sizin beğeni ve hayal gücünüze kalmış!

 

– Kadife parçalar:

 

2018 kış modasında tüm giyim parçalarında kadife ürünlere rastlamam mümkün. Ceketler, bluzlar, gömlekler, pantolonlar, etekler ve şallarda kullanılan kadife kumaşlar ile 2018 kış modasının öncüsü haline gelebilirsiniz. Kadife ürün tercihlerinde alt üst takım halinde kadife kullanmak önemli bir detay olarak bulunuyor. Ancak tercih edilecek kadife kumaşların seçiminde parlak kadife kumaşlardan yana tercihler yapılmalı ve fitilli kadife kumaşlardan uzak durulması gerekmektedir. Parlak kadife kumaşlar bu yıl gece kıyafetlerinden sıyrılarak günlük tarzlara damgasını vurmuş durumda ve diğer farklı kumaşlar demode bir görüntü sergilemektedir.

 

– Minimalist aksesuarlar:

 

2018 kış modası minimalist aksesuar örnekleri ile çarpıcı bir hale geliyor. Abartıdan uzak ve inceliğiyle şıklığı vurgulamanızı sağlayan aksesuarlar sezonun popüler moda trendleri arasında. Ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda ise sadeliğin ve yalın görüntünün altının çizildiği 2018 yılında, giyim parçaları ile stil detaylarını ön plana çıkartarak trend bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta renklerinde sezonun trend renkleri yerine daha standart renkler görmekteyiz. Özellikle siyah ve taba renkleri nubuk ile bir araya gelerek ayakkabı ve çantalardaki trendi sade şıklıkla ön plana çıkartıyor. Kıyafetlerdeki gösterişli görüntünün aksine aksesuarlardaki sakin moda anlayışı vurgulamak istediğiniz yeni trendleri ortaya çıkartmanıza yardımcı oluyor. 2018 kış aylarının trendlerini kendi tarzınız ile birleştirerek sokak modasının duayenlerinden biri olabilirsiniz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir