2018 Kış Moda Parçaları Neler?

Soğuk kış günlerinin yaklaşması ile birlikte dünyaca ünlü modacılar bir bir defilelerini gerçekleştiriyor ve kadınların stillerine yeni detaylar katarak dünya modasına yön veriyor. 2017 yılının sonuna yaklaştığımız bu günlerce gelecek yılın trendleri de şekillenmiş durumda.

 

2018 kış aylarında sokak modasında öne çıkan moda detayları ve trend stillerin izlenimleri şöyle:

 

– Nubuk cazibesi:

 

2018 kışında en yoğun kullanılan materyal olarak nubuğu görüyoruz. Özellikle pardesü ve ceketlerde oldukça sık kullanılan nubuk, sokak şıklığını ön plana çıkartmak isteyen kadınların ilk tercihi. Uzun nubuk pardösülerden kısa ceketlere kadar geniş bir ürün seçeneğine sahip olduğunuz nubuk parçalarda ağırlıklı kullanılan renkler ise taba tonları. Çanta ve ayakkabılarda da kullanılan nubuk, bu kışın vazgeçilmez bir ürünü. Nubuk kombinlerinde kullanacağınız abartılı takılar ve gösterişli çantalar sokak stilini tamamlamanızda yardımınıza koşuyor.

 

– Çizgiler:

 

2018 moda trendlerinde öne çıkan diğer bir akım ize çizgilerle hazırlanmış kıyafetler. Özellikle siyah ve beyaz çizgilerin kullanıldığı kıyafetler, popüler olacağının sinyalini yaz bitiminde vermişti. Farklı renklerdeki çizgilerin harmanlandığı kıyafetler ile dünya modasını dolaplarınıza getirebilirsiniz. Dikine çizgiler ile hazırlanmış tüm parçalar bu kışın vazgeçilmezleri arasında bulunacak. Dünyaca ünlü defilelere baktığımızda da çizgilerin yoğun bir şekilde kullanıldığını görüyoruz. Boyunuzu daha uzun gösteren ve daha zayıf görünmenize yardımcı olan çizgilerle sizde kış şıklığını yakalayabilir, kıyafetlerinizde bu parçalara yer vererek modanın izinden gitme şansına sahip olabilirsiniz!

 

– Piliseler ve fırfırlar:

 

Geçen yıl hızlı bir şekilde hayatımıza giren pilise ve fırfır modası bu kış aylarında da hakimiyetini sürdürüyor. Eteklerden bluzlere kadar tüm parçalarda kullanılan piliseyi, özellikle canlı renkler ile bir arada kullanmak oldukça önemli bir detay. Kışın moda renkleri arasında bulunan turuncu ve kırmızı tonları piliseler ile birleştiğinde size ihtiyacınız olan şıklığı verecektir. Elbiselerin bel kısmında kullanılan fırfır detayları, yaka ve kullarda kullanılan fırfırlar ve etek uçlarında hareketi sağlayan fırfırlar sezonun en trend görünümlerini oluşturuyor. Fırfırlar üzerinde kullanılan taş ve payet detayları da görüntünüzü zenginleştirmenize yardımcı olacak ve soğuk kış günlerinde canlılığınızı yansıtmanız da size yol gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir