2018 İlkbahar – Yaz Sezonu Tesettür Abiye Renkleri

 

Tesettür modasında 2018 ilkbahar – yaz sezonunda deseler ve motifler yerini dikkat çekici renklere bırakıyor. Her sezon daha da gelişen ve değişik tasarımlarla gelişen tesettür modasında bu sene sade tesettür abiyeler tercih ediliyor. Özel günlerinizde tercih edeceğiniz tesettür abiye modellerinde de işlemeler ve desenlerden çok dikkat çekici renkleri ve sade modelleri görüyoruz.

 

Tesettür Abiye 2018 İlkbahar – Yaz Sezonu Trend Renkleri Neler?

 

İlkbahar – yaz sezonuna açık ve parlak renkler damgasını vuruyor. Tesettür abiye tercihlerinizde de modaya uygun renklere yönelmelisiniz. Sezonun en öne çıkan renkleri parlak mor ve tonlarının yanında dikkat çekici lacivertler. Özellikle Abiye tercihlerinde parlak lacivert, kırmızı ve morlar ön planda.

 

Siyah, kahverengi, taba, haki yeşil gibi koyu renkler sezonun en az tercih edilen renkleri. Şal, eşarp ve elbisenin aynı renk tercih edilmesi yine trendlere çok uygun. Motiflerde sadeliğe gidildiğinden renklerin parlaklık ve netliğiyle ön planda olması size modern ve dikkat çekici bir hava katacak. Eğer daha zarif ve asil bir görünüş istiyorsanız sezonun en öne çıkan renklerinden olan bebek mavisi, krem ve lila renklerinde bir elbise ve eşarp tercih edebilirsiniz.

 

Aksesuarlarla Renk Katmak

 

Tek renk yapacağınız tesettür abiye kombinlerinizin tekdüzeliğini aksesuarlarınızda farklı parlak renkler tercih ederek kırabilirsiniz. Sezonun en trend kombinleri krem, bebek mavi gibi soft renklerde elbiselerin altına kırmızı, lacivert, fuşya pembe renklerinde dikkat çekici ayakkabılar tercih etmek. Aynı şekilde düz kesimli krem bir elbisenin üzerine farklı dikkat çekici renklerde büyük kolye, küpe ve bileklikler tercih ederek şıklığınıza renk katabilirsiniz.

 

Tesettür Abiyede Birlikte Kullanılabilecek Renkler

 

Tesettür abiye ile özel günlere hazırlanırken bazı renkleri bir arada kullanmak şıklığınızı vurgulayacaktır. Krem veya pembe bir abiye elbisenin üzerine kırmızı renkte büyük takılar veya eşarp kullanmak çok trend.

 

Parlak bir lacivert ile krem ayakkabı ve eşarp da tercih edebileceğiniz kombinlerden. En öne çıkan ikili ise mavi ve fuşya pembe ikilisi. Bebek mavisi abiye elbisenizin üzerine parlak fuşya pembe renginde bir yelek tercih edebilirsiniz. İki veya üç rengi bir arada kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta bu renklerden bir tanesinin daha koyu ve ön planda olması diğerlerinin onun yanında ona eşlik etmesi olmalı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir