2018 Düğün Sezonu İçin Tesettür Abiye Modası Nasıldır?

 

Özellikle ilkbahar ve yaz ayları, hem izne çıkma sezonu olduğundan hem de, mevsimsel olarak ulaşım, açık havadan yararlanma gibi imkanlar tanıması nedeni ile düğün sezonu olarak kabul edilmektedir. Elbette, her düğün sezonu, kendi içerisinde yeni moda akımlarını da beraberinde getirmektedir. Söz konusu durum, tesettür abiye giyim ürünleri için de geçerlidir.

 

Tesettür Abiyelerde Bahar Ayları İçin Tercih Edilebilecek Modeller Nelerdir?

 

Her ne kadar, bahar ve yaz ayları düğün sezonu olarak isimlendirilse de, tercih edilecek olan tesettür abiye giysilerin de mevsimsel durum göz önünde bulundurularak seçilmesi uygun olacaktır. İlkbahar ayları, genellikle yumuşak ve çok bunaltmayan bir hava durumunu içermektedir.

 

Dahası, bunaltıcı olmamakla birlikte yer yer soğuk havanın da temas etmesi mümkündür. Bu sebeple alınacak kıyafetin, özellikle düğünün gerçekleştiği akşam saatleri için de uygun nitelikte olması önemlidir. Bu bakımdan Tesettür Pazarı, müşterilerine bahar aylarına uygun çeşitli ürünler sunmaktadır. Bunlardan birisi, Payet Detaylı Kolları Püsküllü elbise modelidir. Çeşitli renklerde ulaşılabilecek olan bu ürün, tam bahar aylarına uygun bir abiye olanağı sunmaktadır. Bunun dışında pek çok modeli de yine Tesettür Pazar sitesinde bulmak mümkündür.

 

Tesettür Abiyelerde Yaz Ayları İçin Tercih Edilebilecek Modeller Nelerdir?

 

Düğün denildiğinde bir diğer sezon elbette yaz sezonudur. Bu zamanlarda düğünlere katılacak bayanların, daha ince, bunaltmayan kıyafetler seçmesi uygun olacaktır. Tesettür Pazarı içerisinde bulunabilecek yazlık tesettür abiye kıyafetlerden bazıları, Double Krep kumaştan üretilen ürünlerdir.

 

Gelin Adayları İçin Ne Tür Modeller Seçilebilir?

 

Elbette tüm bunların yanında, nişan, kına, isteme, söz gibi etkinliklerde gelin adaylarının giyebilecekleri pek çok model de yine tesetturpazari.com adresinde bulunmaktadır. Söz, isteme gibi etkinlikler için, güpürlü abiye, gibi sade fakat şık modeller tercih edilebileceği gibi, daha ağır nitelikli olan nişan ve kına etkinlikleri için de uygun kıyafetler bulunmaktadır. Özellikle, Tesettür Pazarı adresi içerisinde bulunabilecek olan, Pembe ve Mor renklerdeki Gold elbiseler, bu özel günler için gelinleri birer prenses gibi gösterecek ürünlerdir. Bunun yanında, pek çok güpürlü ve dantel ayrıntılı modeller de yine en önemli anlar için akıllarda unutulmaz ve şık bir gelin bırakacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir