2018 Aksesuar Modası Nelerdir?

 

Aksesuar modası kadınların vazgeçilmezidir. Kıyafetler üzerinde takılar olmazsa olmaz olduğu için, şık kombinler ile kıyafeti kişiye yakışacak şekilde çeşitli takılar ile süslenilebilir. Aksesuarlar moda üzerinde etki yaratır çünkü her ne kadar kıyafet önemli ise, takılar da o denli önemlidir. Kıyafetler sıradan olsa bile, herhangi bir aksesuar ile sıradan kıyafetler mükemmel olabilir.

 

2018 Modası Aksesuarlar

 

  1. İkonik Kolyeler

 

2016 yılının sonlarına doğru karşılaşılan ve biraz abartı olan bu kolyeler, 2017 yılında da etkisi göstermeye başlamıştır. 2018 yılında ise gümüş ve altın tonları yine etkisi gösterecek olup; metalik moda bağlamında yine bu tarz kolyelerden görülecektir. Derin göğüs detayıyla beraber bu tarz kolyeler kombine yakışacak olup, kişiler kendi modasını da bu sayede yaratabilecektir.

 

  1. Tek Kulağa Takılan Küpeler

 

2017 yılında tek kulağa takılan ve saran küpeler oldukça modaydı. 2018 yılında bu tarz küpeler biraz daha değişecek olup; tüylü, kulak hizasında sarkan, işlemeli küpeler ile beraber moda devam edecektir.

 

  1. Siyah Renginin Parıltısı

 

2016 ve 2017 yıllarında gümüş ve altın tonlarının kattığı parıltılar herkes tarafından sevilmişti. 2018 modasında ise siyah parıltıları görmek mümkün. Gotik çağa götüren bu parıltılar, karanlık tarzı oluşturacak ve her ne kadar klasik olursa olsun vamp tarzı yaratacaktır. Rengarenk kıyafetler giyenler bile siyah modasını sevecektir. Boyuna takılan siyah dantelli kolyeler ve dantelli küpeler de bu sene kendisini gösterecektir.

 

  1. Romantik Tarza Işıltılar Katmak

 

Bazıları gotik trendleri kendi tarzı ile birleştiremez. Bu yüzden gotik trend yerine romantizmin etkileri ve naifliği yaratılabilir. Romantizm kişileri cezbedeceği için pudra tonları, çeşitli desenli aksesuarlar, çiçek motifleri gibi küçük ışıltılar ile romantik tarz hoş olabilir. 2018 modasının bahar aylarında bu tarz ışıltılar görebilmek mümkün.

 

  1. Çoklu Yüzük Tarzı

 

2017 kışında görebileceğiniz choker modasını 2018 yılında da görmek mümkündür. Birbirinden uyumlu olan bu yüzükler kişilerin görünümüne uyum sağlayacaktır. Metal parçalar ile birleştirildiğinde vintage tarzı takılar çok beğenilecektir.

 

  1. Az ve Öz Takıların Vazgeçilmezliği

 

Genelde kışın sade yaşamak isteyen insanların takabileceği bu tarz da 2018 modasında halen devam edecektir. Triko ve gömlek tarzı kıyafetlere çok yakışacaktır.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir