2017 Yılının Gözde Tesettürlü Abiye Modelleri

 

Özel günlerinizde severek kullanabileceğiniz birbirinden şık ve gösterişli tesettür abiye modelleri bulunmaktadır. Abiye seçimlerinizi yaparken; model ve detaylarına karar vermek için öncelikle elbisenizi nerede kullanacağınız önem taşımaktadır. Bir düğün töreninde giyeceğiniz abiyenin, düğün sahibine yakınlığınıza göre değişmekle birlikte; farklı ışıltılar ve gösterişli detaylar taşıması uygun olacaktır. Bir davet veya toplantı için tercih edeceğiniz elbiseniz ise; elegant ve asil bir görünümde, sade detaylara sahip bir tasarım olabilir.

 

Nişan Töreninizde Giyebileceğiniz Tesettürlü Abiye Modelleri

 

Bir kadının en güzel ve en özel günlerinden birisi nişanının ilan edildiği gündür. Bu özel günde, her kadın kendini çok güzel ve özel hissetmek ister. 2017 yılında sonbahar ve kış döneminde nişan ve söz törenleri için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel tesettür abiye modelleri bulunmaktadır. Renklerde hakim olan tonlar s​​​​​​on baharın yansıması olarak; yeşil, hardal sarısı, mor, siyah ve kahverenginin tonlarıdır. Tabi ki zevkleriniz doğrultusunda daha açık tonlar ve farklı renkler tercih edebilirsiniz.

 

Nişan töreninizin açık alanda veya kapalı alanda olması, davetli sayınız abiye seçimlerinizi etkileyecektir. Evde aile arasında yapılan törenlerde; şık, asil ve abartıdan uzak bir görüntü elde edebilmek için bol işlemeli, taşlı, oldukça geniş etekli modellerden kaçınmalısınız. Zarif bir şekilde eklenmiş dantel ve şifon detayları olan elbiseler, eteği tek renk kumaş üst bedeni şık detaylarla bezenmiş elbiseler, güzel bir modele sahip tek renk elbise ve üstünde şık bir ceket ile yapabileceğiniz kombinleri aile arasındaki törenlerde kullanabilirsiniz. Açık havada veya salonda yapılacak nişan törenlerinde ise; abiye tercihinde özgür davranabilir, abartılı modeller tercih edebilirsiniz.

 

Davetlerde Giyebileceğiniz Abiye Modelleri

 

2017 yılında tesettür abiye modellerinde, işleme dantel ve şifon detayları yoğun olarak kullanılmaktadır. Açık ve koyu tonlardaki uçuş uçuş tek renk eteklere sahip modellerin, genellikle üst bedeninde veya kollarında hareketli detaylara yer verilmektedir. Işıltıyı sevenler için pul ve payet işlemeli tasarımlar da bulunmaktadır. Tamamı dantelden oluşan abiyeler ise son derece zarif ve şık görünmektedir. Şifon ve dantelin bir arada kullanıldığı, elbisenin üzerinde özgürce bırakılmış şal görünümünde dantel detaylar ile hareketlendirilmiş modeller ile davetlerde son derece şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir