2017 Yılı Tesettür Elbise Modelleri Nasıl Olacak?

Elbise; kombin yapmadaki kolaylığı açısından birçok bayan tüketicinin en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Başına elbise uygun bir şal takan kişi bu şekilde birçok ev gezmesi ve ziyaretine gidebilir. Kombin yapmadaki kolaylığın yanı sıra kadınlara elbise çok yakışmaktadır. Peki, 2017 yılı tesettür elbise modelleri nasıl olacak?

 

2017 Yılı Tesettür Elbise Modelleri Aşağıdaki Gibi Olacaktır:

 

1- Hakim Yaka Modası

 

2017 yılında elbise çeşitlerinin bir çoğunda hakim yaka kullanılacaktır. Farklı renklerde ve modellerdeki elbiseler hakim yaka modeli kullanıldığında bayanlara başka bir güzel görünecektir. Hatta o kadar ki hakim yaka sevmeyen kişiler bile bu yıl hakim yakalı tesettür elbise modellerine yönelecektir.

 

2- Bel Detayları

 

2017 yılının elbiselerinde göze çarpan diğer bir detay ise bel kısmıdır. Bu elbiselerin bel bölgesinde kemer veya kuşak kullanımına çok sık rastlayabilirsiniz. Bu tarz modeller ince belli bayanlara oldukça çok yakışacaktır. Bel detayında yer alan kuşak veya kemerden hoşlanmayan kişiler de bu yıl unutulmamıştır. Üreticiler onlar için bel bölgesinde dantel işlemeleri olan modelleri üretmişlerdir. Bel bölgesini tamamıyla saran bu modeller sizi oldukça şık bir gösterecektir. Bu modelleri biraz daha balık etli olan bayanlar rahatlıkla tercih edebilirler. Dantel işlemeli bu modelleri birçok yer de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

3- Kol Kesiminin Kattığı Farklı Hava

 

Bu yıl üretilen elbiselerin kol modeli iki farklı şekilde olacaktır. Birincisi dar kol kesim modeli; kollar dar vücuda yapışacak şekilde gelip manşet ile bitecektir. Bu kesim kol modelleri üzerine oturan elbise giymekten hoşlanan kişilerin çok hoşuna gidecektir. Diğer kol kesim modeli ise; bol gelendir. Bu iki kol modeline de çok farklı elbise desen ve çeşitlerinde rastlamanız mümkündür. Bu elbiselerden size en uygun olanı tercih edip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

4- Bol Tesettür Elbise Modelleri

 

2017 yılı elbiselerinde beli bol gelen modellere rastlamakta mümkündür. Özellikle hafif toplu bayanlar dar kesim beli olan elbiseleri tercih etmek istemeyeceklerdir. Bu sebeple bu kişilere önerebileceğimiz en şık model bel kısmı geniş gelen ve fazla kilolarının göze çarpmayacağı modellerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir