2017 Yeni Trend Tesettür Giyim

tesettür tunik

 

Tesettürlü hanımlar giyim alanında kendilerini rahat hissedebilecekleri ve İslami hassasiyetlere uyum sağlayabilecek tasarımlar arasından seçimler yaparlar. Son dönemlerde artan tesettür giyim markaları bu alanda önemli bir çeşitlilik oluşturmuştur. Bu da tesettürlü hanımların farklı kullanımlarına özel olarak tercih edebilecekleri kıyafetlerin sayısını artmış, fiyatlarını düşürmüştür.

En Trend Tunik Modelleri

 

Tunik tasarımları her yaştan ve beden ölçüsüne sahip tesettürlü hanımların kullanabileceği pratik kombin parçaları olmaktadır. Bu şekli itibari ile de çok fazla seçenek mevcuttur. Yeni dönem renk seçenekleri arasında haki, lacivert ve mint yeşili öne çıkıyor. Günlük kullanımlarda tercih edilebilecek baskılı tunikler ve gömlek tarzında seçenekler oldukça kullanışlı tesettür giyim modelleri olmaktadır. Bunun yanında salaş tarzlara özel modellerde tercih edilebilmektedir. Diz altına kadar inen modellerde belden bağlamalı ve hazır yakalı modellerde yaz ayları için tercih edilebilecek hazır giyim ürünleri arasında yer alıyor.

 

En Trend Elbise Modelleri

 

Elbise modelleri her mevsim tercih edilebilecek kullanımlar arasında yer alıyor. Tamamı çiçekli kumaşlardan elde edilen ve omuz kısımlarında dökümlü şeklide bulunan fırfırları ile çok beğenilen yazlık tesettür elbiselerde farklı beden ölçülerindeki tesettürlü hanımları rahat ettirebilecek kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Petrol ve saks mavileri ve mürdüm renk tonları yeni sezonda elbise seçeneklerinde tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Oliv renk tonu ve yaz aylarının olmazsa olmazı ekru renk tonunda modellerde tesettürlü hanımlar için çok hoş kombinler oluşturacaktır.

 

En Trend Abiye Modelleri

 

Abiye seçimlerinde ise yaz dönemlerinde açık renk tonları öne çıkıyor. Ancak birkaç sezondan beri vitrinlerden hiç inmeyen lacivert renk tonu modern bir tarz oluşturması itibari ile her mevsim seçenekler arasında yer alıyor. Abiye tesettür giyim modellerinde tül detaylar, danteller ve pul payet işlemeler çok fazla öne çıkıyor. Yaka kısımlarında kullanılan çiçek motifleri ve omuzlardan inen uzun tüller ile parıltılı şallar kombine edilebiliyor. Tük detaylar elbiselerin üzerinde yarasa kol havası veren modellerde de yer almakta ve bel kısmında kullanılan kat kar tüllerde en sade elbise modellerine bile göz alıcı bir hava katmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir