2017 Yazlık Elbise Trendlerinde İlgi Görecek Modeller!

Yeni Yaz Sezonunda Elbiseler Yine Çok Moda!

 

Güneş yüzünü göstermeye başladıkça, tasarımcılarda sıcak modellerle yaz sezonuna trend rüzgarları estirecek yazlık elbise modelleri ile yazlık defile tanıtımlarına başladılar. Trend markaların yeni yaz sezonunda bizlere sunacağı modeller oldukça etkili tasarımlardan oluşuyor. Harikulade modellerin, dikkatleri üzerinde toplayacak kesim tarzları, renkleri, tasarım oyunları ile markalar bu sezon adeta birbirleri ile yarış halindeler. Her markanın birbirinden benzersiz elbise modellerini bu sezon seçmekte gerçekten zorlanacağız gibi görünmekte. Modellerde görülen tasarım zenginliği ve şıklığı bu yaz elbiselerin çok daha trend olacağının habercisi oldu.

 

Şifonlar Bu Yaza Damgasını Vuracak!

 

Hareketlendirilmiş kesim ve dikim tekniklerinin uygulanmış olduğu keskin tasarımlı yazlık elbise modelleri, renk cümbüşü ile de aynı elbisenin bir kaç rengini almayı isteyebileceğiniz gibi bir his uyandırıyor. Şifonların enerji veren uçuş uçuşluğu ve yaz aylarına özel renkleriyle elbiselerde detay incelikleri muazzam tasarımlarla büyülenmeye hazırlıklı olun. Markalar şimdiden mağazaların vitrinlerinde ve giyim alışverişi sitelerinde yaz kreasyonlarını sergilemeye başladı bile… Her tarza hitap eden modellerde farklı tasarımlar görmek mümkün ve hatta zengin koleksiyonlarla sezonunu yeni elbise modelleri açılmaya devam ediyor. Tesettür giyim elbiselerini inceleyecek olursak, şifonlar tesettürlü bayanların giyim tarzlarına göre modellendirilmiş, rahat ve tesettüre uygun olan tasarlanmış kesimlerle ve kalın astarlı çeşitleriyle sunulmaktadır. Şifon elbiselerde bu sezon tek renk modası hakim olacak. Özellikle tasarımcılar, ana renklerden oluşan elbiseleri baskın olarak sezona sunuyor. Yeşil, vizon, siyah, beyaz gibi baskın renklerden oluşan sade fakat tasarım modelleri hareketli kesimlerle detaylandırılmış, günün her konseptinde giyime uygun olarak şıklık ve rahatlığın birleşimi modellerle karşımıza çıkmaktadır.

 

Çizgili Ve Çiçekli Elbiselerle Şık Esintiler!

 

Tesettürlü bayanlar için tasarlanan diğer yazlık elbise modelleri ise, yazlık kumaşlardan tasarlanmış, farklı kesim ve şık detaylar barındıran modellerdir. Çiçek desenli elbiseler yine çok moda! Bir kaç sezon öncesinde moda olan boyuna çizgili elbiseler ise, bu sezon tekrar moda elbiseler arasına giriş yaptı ve özellikle her daim şık bir stilde olmayı tercih eden tesettürlü bayanlar tarafından çok ilgi görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir