2017 Yaz Tesettür Gömleklerinde Yeni Trendler Neler?

 

Yaklaşan yaz ayları vitrinleri olabildiğince renklendirdi ve birçok yeni ürün yaz modası için raflarda yerini aldı. Tesettürlü bayanlar için özel olarak tasarlanmış tesettür giyime özel parçalar da bu yaz kendinden oldukça fazla konuşturacak gibi görünüyor. Özellikle ince detaylar ile hazırlanmış tesettür gömlek modelleri bu yaz tesettürlü kadınların en sık parçalardan birisi olacak. Sıcak yaz günlerinde tesettürlü bayanların şıklıklarından taviz vermeden diledikleri tarzı yansıtmaları için tesettür gömleklerde öne çıkan moda detayları ise şöyle:

 

– Renkler: Tüm moda dünyası bu yazı oldukça renkli ve dikkat çekici bir şekilde karşılıyor. Kıyafetlerde kullanılan canlı renkler yazın ruhunu yansıtan motifler ile bir araya gelerek adeta görsel bir şölen yaşamamızı sağlayacak. Tesettür gömlek modellerinde de bu yazın favori renkleri oldukça fazla kullanılmış durumda. Düz renklerden çiçek desenlerine kadar birçok canlı renkte ürünü kolaylıkla bulabilir ve kıyafet kombinlerinizi dilediğiniz renklerde gerçekleştirebilirsiniz. Tesettür gömlek modelleri tercih ederken özellikle turuncu, yeşil, mavi gibi renklerin bu yaz oldukça popüler olduğunu unutmamalı ve tercihlerinizi bu doğrultuda yapmalısınız. Aynı zamanda çiçek motifli gömleklerde oldukça popüler ürünler arasında yer alıyor.

 

– Detaylar: Bu yıl tüm ürünlerde öne çıkan dantel detaylar, boncuk işlemeleri ve payetler yaz aylarında da oldukça popüler unsurlar arasında bulunuyor. Bu yaz tesettür gömlek modelleri ise tüm bu detayları içeren moda detaylarıyla hazırlanmış durumda. Bu tür gömlekleri tercih ederek hem yaz şıklığınızı daha da arttırabilir hem de modanın sıkı bir takipçisi olduğunuzu etrafınıza seçtiğiniz ürünlerle yansıtabilirsiniz. Tesettür gömlekler ile birlikte tercih edeceğiniz metalik detaylarda şıklığınızı arttırmanıza yardımcı olacak diğer bir önemli unsur. Dilerseniz ayakkabı ve çanta gibi parçalarda dilerseniz de kıyafetlerinizin diğer ögelerinde metalik detaylara yer vererek şıklığınızı daha da pekiştirebilirsiniz.

 

Gömlekler ile birlikte kullanılacak olan aksesuar seçimleri de en az gömlekler kadar öne çıkan detaylar arasında bulunuyor. Bu yaz minimalist takıları bir kenara bırakacak ve gömlekler ile daha dikkat çekici ve büyük takılar kullanarak yazın coşkulu ruhunu yansıtacağız. Canlı renklerdeki gömlekler ile birlikte kullanılan bronz renkli takılar bu yazın hit görünümlerinden birisi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir