2017 Yaz Mevsiminde Tunik Modasında Neler Var?

2017 yılı en gösterişli moda yıllarından birisi olarak devam ediyor. Kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da büyük bir gösteriş bizi bekliyor ve birbirinden güzel kıyafetler yaz ayları için şimdiden raflarda yerini almaya başlamış durumda.

 

Kadınlar ister gece ister gündüz kıyafetlerinde olsun iş yaşamından günlük yaşama kadar en çok tercih ettiği giyim unsurları arasında tunik modelleri yerini alıyor. 2017 yaz mevsiminde de tunikler kadınların dolaplarında yerini alacak ve rahatlığın yanı sıra oldukça şık bir yaz geçirmemize yardımcı olacak.

 

Yaz mevsiminde tunik modellerindeki öne çıkan bazı trendler ise şöyle:

 

– Desenler: Yaz aylarından özellikle tunik modellerinde çeşitli çiçek ve geometrik desenleri oldukça fazla görmekteyiz. Yazın eğlenceli ruhunu tuniklerimize de yansıtacak ve ruhumuzu öne çıkaran desenler ile sokak modasına yön vereceğiz. İlkbahar ve yaz aylarında doğada büyük bir hayranlıkla gördüğümüz çiçekleri tunikler ile birlikte birleştirerek aynı zamanda sezonun trendlerini de kolaylıkla yakalayabiliriz.

 

– Renkler: Kışın soğuk ve donuk renkleri yerini yazın sıcak ve canlı renklerine bırakıyor. Beyazın hakim olduğu yaz aylarında sıcak renklerle kombinleri tamamlayarak trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Tuniklerde kullanacağınız canlı renkler sayesinde ruhunuzu yansıtan sokak modaları yaratabilir ve şıklığınızı daha da arttırabilirsiniz. Özellikle sarı, turuncu ve yeşil tonları bu yazın favori renkleri arasında yer alıyor. Tunik tercihlerinizde ağırlık vereceğiniz bu renkler sayesinde modaya kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz.

 

– Modeller: Tunik modellerinde bu yaz oldukça fazla seçeneklere sahibiz. Uzun kollu tuniklerden kısa kollu tuniklere kadar kadınlar için birçok yaz modeli raflarda yerini almış durumda. Yaz ayları için ince kumaşlardan üretilmiş tunik modelleri sayesinde sıcaktan bunalmadan ve şık bir yaz geçirme imkanımız bulunuyor. Asimetrik kesim tunikler de bu yazın favorileri arasında yer alıyor. Asimetrik kesim tunikleri de bu yaz dilediğiniz gibi kullanabilir ve trend bir görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 

Tercih edeceğiniz tüm tunik modellerini diğer kıyafet parçalarınız ile uyumlu ve bir bütün haline getirerek kullanmalı, özellikle renk kombinasyonlarında özenli tercihler gerçekleştirerek şıklığınızı daha da arttıracak seçimlerde bulunmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir