2017 Uzun Tunik Modelleri Nasıldır ?

Ekonomik fiyatlar ile en modern şekilde giyinebilmek artık mümkün. Hızla ilerleyen tekstil sektöründe herkese hitap edebilen giyim ürünleri bulunmaktadır. Üstelik tesettür modasının da başarılı gelişmeler göstermesi sayesinde tesettürlü bayanların istediği tarzda ürünleri bulabilmesi de çok kolay bir hale geldi. Çok önceleri tesettürlü giyim ürünlerini bulmanın ve satın almanın çok zor olmasına rağmen artık online sitelerden tesettür giyim ürünlerini alabilmek için sadece bir kaç tıklama yeterli olmaktadır. Etekler, pantolonlar, elbiseler, feraceler ve uzun tunik modelleri uygun fiyatlarla ve kaliteli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Tüm renk ve desenleri barındıran uzun tunik modelleri ünlü markaların koleksiyonlarında adeta parıldıyor. Göz alıcı ve farklı tasarımlara sahip olan uzun tunik modelleri ile muhteşem bir tarz oluşturmak da çok kolay. Kombin yapabilmek için en iyi alternatif olan uzun tunikler üstelik çok da uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Modaya öncülük eden tunik modellerini etnik desenler, çiçek desenleri, ekose modeller ile görmek kadınların daha modern giyinmesine katkıda bulunmaktadır.

 

– EKOSE DESENLER TUNİKLERDE CAN BULUNCA

 

Ekose desenleri her giyim üründe kolaylıkla görmek mümkün. Eşarplarda, şallarda, gömleklerde hatta çantalarda bile ekose desenle var. Peki ya ekose desenler uzun tunik modellerine hayat verirse nasıl olur ? Kadınların en çok beğendiği ekose desenleri tunik modellerine aktaran ünlü tasarımcılar tesettürlü kadınların stil sahibi olmalarına büyük katkıda bulunmaktadır. Özellikle genç tesettürlü bayanların tercih ettiği ekose desenli tuniklerin altına tek renk sade bir pantolon daha uygun olmaktadır. Bu sayede en şık pantolon tunik kombinini yapabilirsiniz.

 

– ETNİK DESENLERİN TUNİKLERLE DANSI

 

Etnik desenlerin büyüsüne kapılmamak mümkün değildir. Mutlaka her kadının dolabın etnik desenlere hakim olan bir giyim ürünü vardır. İşte 2017 sezonunda etnik desenlerin tuniklerle buluştuğunu görmek kaçınılmaz olmaktadır. Etnik desenlere hakim olan uzun tunik tercih ettiğinizde desenlerin içinde yer alan bir rengi pantolonunuzda yer verebilirsiniz.

 

– ÇİÇEK AÇAN TUNİK MODELLERİ

 

Kadınların çiçekleri çok seviyor olmasından esinlenen tasarımcılar tuniklerde çiçek deseni kullanmayı tercih etmişler. İşte bu muhteşem tasarım çiçek desenli tuniklerinizi giyerek hem sokak şıklığında hem de ofis şıklığında başarılı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir