2017 Tunik Modelleri Nelerdir ?

Şık ve özgün tasarımlar arayan kadınları için tunik modelleri çok cazip gelmektedir. Gündelik hayatta ya da ofis şıklığında rahatlıkla kullanılabilen tunikler vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Çalışan kadın sayısının oldukça fazla olduğu ülkemizde özellikle kadınların daha çok tunik modelleri kullanması tesettür giyim sektörünün daha da çok gelişmesine olanak tanımaktadır.

 

Hem kesimi hem de tasarımı ile kadınların beğenisini kazanan tunik modelleri  her yaşa ve her bütçeye uygun olarak tasarlanmaktadır. Kalitesi ile tüm dikkatleri çeken tunikler tesettür bayanların beğenisine sunulmaktadır. Uzun tunikler, kısa tunikler, asimetrik kesim tunikler, düğmeli tunikler ve fermuarlı tunikler olarak yüzlerce farklı modeli bulabilmek mümkün.

 

Farklı renklerinin olması sayesinde de değişik ve şık kombinler yapabilme imkânı sunmaktadır. Her mevsim tercih edilen tunikler yeni sezonda da en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özenle hazırlanan tunik modellerine ulaşmakta artık çok kolay. Oturduğunuz yerden sipariş vererek alinize ulaşan tunikler ile çok şık kombinler yapabilirsiniz.

 

– UZUN TUNİKLERİN ŞIKLIĞI

 

Uzun tunikler her ne kadar uzun boylu kadınlarda ihtişamlı dura da aslında kısa boylu kadınlar içinde çok idealdir. Çünkü uzun kesim tunikler kısa boylu kadınların boyunu daha uzun göstermektedir. Uzun tunik tercih ettiğinizde mutlaka altına dar paça pantolon giymelisiniz. Ünlü markaların tunik kombinlerine baktığınızda aynı tarzı görebilmeniz mümkündür. Sizde bu kombinlerden esinlenerek kendinize bir stil oluşturabilirsiniz.

 

– KOLSUZ TUNİKLERİN ŞIKLIĞI

 

İçerisine badi giyilerek tercih edilen kolsuz tunikler de kadınların en çok sevdiği parçalar arasındadır. Özellikle cepli olarak tasarlanan kolsuz tunikler her markanın online alışveriş sitesinde uygun fiyatlara satılmaktadır. Mutlaka tunik alırken beden ölçülerinizi bilerek almaya dikkat etmelisiniz.

 

– ASİMETRİK KESİM TUNİKLER

 

Son zamanların en moda tunik tarzı asimetrik kesim olarak görülmektedir. Arkası uzun önü kısa bu asimetrik tunikleri her yaştan kadında görebilmek mümkündür. Özellikle genç kesimin bu tarz ürünlere olan eğilimi daha fazla olmaktadır. Asimetrik kesim bir tuniği dar paça kot pantolon ile tercih ederek güzel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ayrıca altına beyaz sneakers giyerek spor şıklık oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir